Wypożyczalnia samochodów Philadelphia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Philadelphia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Philadelphia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Philadelphia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Philadelphia

Wynajem samochodu Philadelphia
Wynajem aut Philadelphia

Filadelfia jest największym miastem w amerykańskim stanie Pensylwania. Znajduje się u zbiegu rzek Delaware i Schuylkill spotkać i liczy ok. 1,5 milionów (2010). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny ludność wzrasta do prawie 6 mln.

Philadelphia jest często nazywany „Miasto Braterskiej Miłości”, bo nazwa miasta po prostu przekłada się na „miłości brata”.

Philadelphia został założony przez Williama Penna w 1682 roku, a więc naród najstarsze miasto. W przeciwnym wypadku ma istotne znaczenie w amerykańskiej historii, bo Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych została podpisana tutaj w 1776 roku. Ten przekazał także miastu przydomek „kolebką Ameryki”.

Najbardziej znanym zabytkiem w Filadelfii, amerykański Liberty Bell, który nazywał się komunikat amerykańskiej niepodległości w 1776, a następnie co 4 Lipiec (na Dzień Niepodległości), tym razem staje się ważnym elementem.

Inaczej Philadelphia pewno kulturalnym miasta, ma kilka muzeów oraz regularne koncerty i przedstawienia teatralne do zaoferowania.Atrakcją ze specjalnym linkiem do parku rozrywki dla dzieci Sesame Place „Theme Park” – „. Ulicy Sezamkowej”, która zbudowana jest wokół serialu, który w języku norweskim jest znany jako

Istnieje również wiele możliwości na zakupy w Philadelphia – zarówno w mieście, jak iw wielu centrów handlowych, które otaczają miasto.

Najbliższe lotnisko znajduje się Philadelphia International Airport, położony 13 km na zachód od centrum miasta.