Wypożyczalnia samochodów Phoenix

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem aut Phoenix

Porównaj ceny i znajdź wynajem samochodów w Phoenix od znanych i lokalnych firm wynajmu samochodów. W cenę zakwaterowania wliczono ubezpieczenia i nieograniczony przebieg. Zaoszczędź do 70% na wypożyczeniu samochodu w Phoenix przez nas.

Przewodnik po Phoenix

Bilutleie Phoenix
Phoenix Wynajem samochodów

Phoenix znajduje się nad rzeką Salt i jest stolicą i największym miastem w amerykańskim stanie Arizona. W samym mieście jest około 1,6 miliona mieszkańców, podczas gdy populacja w całej aglomeracji wynosi około 4,2 miliona (2010).

Założona w 1867 roku, Phoenix jest stolicą Arizony od 1912 roku. Specjalna nazwa została nadana, ponieważ powstała jako „Bird Fønix” ze starożytnych ruin rdzennych Amerykanów. Od około 300 p.n.e. w tym rejonie znajduje się indyjska osada. Kr.

Miasto, położone w suchej (ale sztucznie podleczonej) dolinie – „Dolina Słońca” – ma od 2. II wojna światowa ponad dziesięciokrotnie jej populacja. Wzrost ten nastąpił zgodnie ze zwiększoną produkcją rolną (zwłaszcza owoców cytrusowych i bawełny), a także znaczny wzrost w przemyśle elektronicznym, lotniczym i lotniczym.
Ciepły klimat przyciągnął również wielu emerytów, którzy założyli własne dzielnice, takie jak „Sun City” i „Sun City West” na obrzeżach centrum miasta.

Feniks – „Dolina Słońca”
Arizona Capitol Museum w Phoenix.

Atrakcji

Istnieje wiele ekscytujących muzeów w Phoenix – w tym „Phoenix Art Museum„, „Heard Museum” – z wystawą rękodzieła, muzeum instrumentów „Musival Instrument Museum”, „Arizona Mining & Mineral Museum”, a także oddzielne muzeum dla dzieci, „Muzeum Dzieci w Phoenix”. Dzieci będą prawdopodobnie również cieszyć się wizytą w zoo „Zoo w Phoenix”.

Innym popularnym beeth jestPustynny Ogród Botaniczny– duży ogród botaniczny z roślinami przystosowanymi do warunków pustynnych.

Poznaj Phoenix z wypożyczalnią

Ludzie w Arizonie nazywają swój stan „The Grand Canyon State”, a krajobraz ma dominującą rolę w tożsamości Arizony. Tutaj rozpoznasz wiele, jeśli widziałeś filmy o Dzikim Zachodzie. Jeśli jesteś w Phoenix i masz wypożyczony samochód, istnieje wiele przejazdów, które powinieneś dostać ze swoimi. Jest to łatwe i łatwe do poruszania się po dobrych drogach, ale należy pamiętać, że wynajem samochodu powinien mieć klimatyzację, która jest w dobrym stanie. W Arizonie jest gorąco i sucho przez cały rok. Oto kilka sugestii dotyczących tego, czego możesz doświadczyć.

Sedona słynie z czerwono-pomarańczowych zboczy górskich.

Sedona – uzdrowisko i miasto wina w najpiękniejszym krajobrazie Arizony

Sedona to małe miasteczko liczące zaledwie 10 000 mieszkańców,znane z wyjątkowej i pięknej okolicy. Znajduje się wewnątrz pustynnego krajobrazu charakteryzującego się stromymi klifami i głębokimi wąwozami, gdzie zbocza gór są czerwone i pomarańczowe piaskowce bogate w żelazo. Tutaj jest to popularne, aby zatrzymać się na wycieczki z przewodnikiem po krajobrazie,dowiedzieć się o kulturze i historii, uczestniczyć w jednym z wielu festiwali odbywających się w mieście, lub cieszyć się uzdrowiska i doskonałe restauracje. W dzielnicy produkowane są dobre wina, a degustacja wina jest jednym z najpopularniejszych zajęć w Sedonie.

  • Od centrum Phoenix do Sedony, to około 115 mil. Bez przystanków po drodze, można oczekiwać, że wynajem samochodów do podjęcia 1 godzinę i 50 minut.
Pięciopiętrowe domy są rzeźbione w zboczu góry przez ludzi Sinagua.

Zamek Montezuma – imponujący klif z 100 roku

Zamek Montezuma znajduje się w Camp Verde w Arizonie i jest kompleksem mieszkalnym zbudowanym przez lud Sinagua w przybliżeniu między XII aV wiekiem. Mieszkania są wykute w skalnej ścianie i znajdują się na pięciu piętrach. Tam było co najwyżej około 60 pokoi i uważa się, że w każdym pokoju mieszkało około 20 do 50 osób. Istnieje kilka takich mieszkań urwiska w obszarze, które są budowane przez rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, ale Zamek Montezuma jest uważany za najlepiej zachowane. Wizyta tutaj zwykle obejmuje spacer po kompleksie z przewodnikiem,zwiedzanie muzeum Pomnika Narodowego i dobry posiłek na świeżym powietrzu nad brzegiem pobliskiej rzeki Beaver Creek.

  • Montezuma Castle National Monument znajduje się 150 km na północ od Phoenix i na drodze do Sedona i Flagstaff. Czas jazdy wynosi niecałe 1 godzinę i 30 minut.
W Bisbee można odwiedzić nieużywane kopalnie złota.

Bisbee – autentyczne i historyczne miasto górnicze

Jeśli jesteś w Arizonie i chcesz doświadczyć czegoś prawdziwego amerykańskiego, wizyta w Bisbee powinna być wysoko na liście. Małe miasteczko na granicy z Meksykiem ma tylko 5500 mieszkańców. Została założona w 1880 roku przez górników złota, którzy osiedlili się w tym bogatym w minerały obszarze. W centrum znajdziesz stare i małe ceglane domy, które są dobrze zachowane i które dają autentyczne wrażenie, jak wyglądało życie w mieście 140 lat temu. Bisbee zdobył nagrody jako najlepiej zachowane historyczne miasto w Stanach Zjednoczonychi jest uważane za tętniące życiem i przyjazne miejsce do odwiedzenia. Istnieje wiele ekscytujących działań tam, można odwiedzić nieużywane kopalnie,a miasto ma wiele dobrych lokali gastronomicznych serwujących tradycyjne dania. Istnieje również wiele festiwali w Bisbee, w ramach wszelkiego rodzaju gatunków kulturowych. Zauważ, że na drodze z Phoenix do Bisbee miniesz Tombstone, kolejne miasto, które wielu zna z filmów i książek o Dzikim Zachodzie.

  • Z centrum Phoenix do Bisbee jest to około 330 kilometrów. Bez zatrzymywania się, dysk trwa około 3 godzin i 10 minut.

Wielki Kanion – Jeden z cudów świata

Wielki Kanion jest zdecydowanie jednym z największych zabytków w Stanach Zjednoczonych. Tutaj rzeka Kolorado ulega erozji od setek milionów lat, tworząc 270-milowy korytarz w krajobrazie. W najgłębszym wąwozie znajduje się około 1800 metrów, a w najszerszym około 29 kilometrów. Dróg moczowych w Ameryce Północnej zamieszkałych obszar tysięcy lat temu i do czasów współczesnych. W wąwozie znajduje się bogata przyroda i oczywiście dobry dostęp do wody i innych zasobów. Ponadto wąwóz zapewniał schronienie zarówno wrogom, jak i siłom natury. Cały Wielki Kanion znajduje się w granicach Arizony i łatwo jest dostać się tutaj z Phoenix, jeśli masz wypożyczony samochód. Należy pamiętać, że jeśli chcesz zatrzymać się w jednym z wielu hoteli na skraju wąwozu, należy zarezerwować z wyprzedzeniem.

  • Od Phoenix do Grand Canyon Visitor Center, z widokiem na punkt yavapai i Mather Point w pobliżu, to około 400 mil. Czas jazdy bez zatrzymania wynosi około 3 godzin i 30 minut.
Rzeka Kolorado ulega erozji od setek milionów lat, tworząc 270-milowy korytarz w krajobrazie.
Krater meteorów pojawił się około 50 000 lat temu.

Meteor Crater – Zatrzymaj się, jeśli wybierasz się na księżyc

Jak sama nazwa wskazuje, oczywiście, krater meteorów Natural Landmark jest krater meteorów. Sam krater pojawił się około 50 000 lat temu– kiedy meteor uznał, że jest zbyt dobry, aby tam wylądować. Uważa się, że zderzenie miało siłę równoważną ponad 20 milionom ton dynamitu (TNT). Krater, który powstała kolizja ma obwód około 1200 metrów i jest 170 metrów w najgłębszym. Dla zainteresowanych geologią można wspomnieć, że w kraterze zobaczysz kilka warstw gleby, które powstały około 250 milionów lat temu. Oprócz służby jako poligon dla astronautów NASA,Meteor Crater jest jednym z najważniejszych zabytków w Arizonie. Istnieje bardzo nowoczesne centrum dla zwiedzających, gdzie można dowiedzieć się więcej o kraterze i zjeść dobry posiłek w The Blasted Bistro.

  • Meteor Crater National Landmark znajduje się około 300 kilometrów na północ od Phoenix. Dojazd bez zatrzymywania się zajmie około 2 godzin i 45 minut.
Miasto również nie ma szczególnie gęstego ruchu, ani w godzinach szczytu.

Parking i ruch z wypożyczalni samochodów

W centrum Phoenix, istnieje wiele miejsc parkingowych na ulicach, które są wolne, aby umieścić swój samochód na, ale ograniczone do dwóch godzin na raz. Istnieje również wiele dostępnych opłat. Są one oznaczone znakami, a płacisz stosunkowo rozsądną opłatę na parkometrach. Istnieje również wiele obiektów garażowych w mieście, oprócz faktu, że większość dużych hoteli ma miejsca parkingowe również dla tych, którzy nie są gośćmi hotelu. Tutaj również koszt będzie stosunkowo przystępny cenowo, w porównaniu do wielu innych dużych miast w Stanach Zjednoczonych.

Poruszanie się po amerykańskich miastach, takich jak Phoenix, jest często bardzo łatwe. Tutaj wszystkie ulice idą kwadratowo, i tak długo, jak wiesz, w którym kierunku idziesz, istnieje niewielkie niebezpieczeństwo jazdy źle. Oznakowanie jest również dobre. Miasto również nie ma szczególnie gęstego ruchu, ani w godzinach szczytu. Należy pamiętać, że pojedyncze drogi mają tak zwane „pasy HOV” (pasy wysokiego obłożenia Pasy dla pojazdów), czyli oddzielne pasy dla tych, którzy są więcej niż dwa w samochodzie (kierowca plus co najmniej 2 pasażerów). Jeśli jesteś mniej niż trzy w samochodzie, ryzykujesz grzywnę, jeśli jedziesz w polu HOV.

Phoenix Sky Harbor International Airport obsługuje ponad 20 milionów pasażerów rocznie.

Lotnisko

Główne lotnisko poza Phoenix, Arizona, jest oficjalnie nazywany Phoenix Sky Harbor International Airport. Jest sklasyfikowany na 44 miejscu. ponad 20 milionów pasażerów rocznie. Lotnisko jest wykorzystywane zarówno do wojskowego, jak i cywilnego ruchu lotniczego. Chociaż w Sky Harbor znajdują się tylko dwa terminale operacyjne, nazywane są one Terminalem 3 i Terminalem 4. Terminale 1 i 2 zostały zamknięte, a władze portu lotniczego zdecydowały, że pozostałe dwa terminale powinny zachować swoją numerę.

Wszystkie firmy, które oferują wynajem samochodów na Sky Harbor znajdują się w oddzielnym centrum. Znajduje się on w odległości od dwóch budynków terminali. Możesz tam pojechać, ale najprostszym sposobem, aby się tam dostać, jest skorzystanie z autobusu z napisem „Rental Car Shuttle”. Autobus kursuje nieprzerwanie, gdy lotnisko jest otwarte i zatrzymuje się przed halą przylotów obu budynków terminalu. Od dziś znajdziesz 14 wypożyczalni samochodów na lotnisku w Phoenix, w tym międzynarodowych firm, takich jak Thrifty, Hertz, Alamo, Sixt, National, Enterprise, a także kilka firm amerykańskich.

  • Międzynarodowe lotnisko Phoenix Sky Harbor znajduje się zaledwie 6 km od centrum Phoenix i jest tu bardzo łatwo dostępne. Czas pracy zwykle wynosi od 5 do 10 minut.