Wypożyczalnia samochodów Pittsburg

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Pittsburg

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Pittsburg. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Pittsburg. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Pittsburg

Wynajem samochodu Pittsburg
Wynajem aut Pittsburg

Pittsburgh położony jest w amerykańskim stanie Pensylwania, i to miasto z około 320.000 mieszkańców (2010). Dwie rzeki przepływu razem w środku i (Allegheny Monongahela) z wytworzeniem dużej rzeki Ohio. Pittsburgh port rzeczny jest jednym z największych amerykańskich.

Pittsburgh dzielnica na 200 lat jest jednym z najważniejszych, jeśli chodzi o produkcji żelaza i stali – a miasto jest rzeczywiście często nazywany „City Steel”. Nadal ma ciężki przemysł znacznie gospodarki Pittsburg.

Miasto zostało założone w 1764 roku, po Brytyjczycy zdobyli francuską twierdzę na miejscu – i nazwany brytyjski premier William Pitt Już w 1787 miasto dostałem swój pierwszy uniwersytet – University of Pittsburgh.

Pittsburgh ma wiele instytucji kulturalnych, w tym Heinz Hall (Pittsburgh Symphony Orchestra) i Benedum Center (Pittsburgh Opera). Również kilka muzeach są warte odwiedzenia – na przykład, „Carnegie Museum of Natural History” – w tym szkielety dinozaurów i Muzeum Sztuki „Carnegie Museum of Art”. Miasto ma także muzeum dla słynnego artysty pop Andy Warhol.

A atrakcji turystycznych, które są specjalnie skierowane do dzieci i młodzieży, popularno-naukowy „Carnegie Science Center”.

Inaczej, wizyta w Ogrodzie Botanicznym w Schenley Park jest bardzo zalecane. Są tu również różne wystawy sztuki w kompleksie szklarni.

Najbliższe lotnisko jest Pittsburgh International Airport, położony 30 km na zachód od centrum miasta.