Wypożyczalnia samochodów Połąga

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Połąga

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Połąga. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Połąga. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Połąga

Wynajem samochodu Połąga
Wynajem aut Połąga

Nadmorskiej miejscowości Połąga jest na zachód od Litwy – trochę na północ od Kłajpedy – i ma około 20.000 mieszkańców (2011).Połąga jest jedną z najbardziej odwiedzanych miejscowości turystycznych na Litwie, w szczególności dla osób poszukujących słońca, morza i wakacje. Połąga składa się z pięciu poprzednich mniejszych wiosek rybackich, które zostały połączone w mieście. Istnieje wiele hoteli i kilka kempingów w okolice miasta.

Działalność opiera się głównie na turystyce. Ponadto, względnie duża Butyndze terminal naftowy. Połąga Litwa jest często nazywany „letnia stolica”. Budynki są skupione wzdłuż dwukilometrowej głównej ulicy, która biegnie w głąb lądu z molo wystające do Bałtyku. Plaża – który ma 25 kilometrów długości – jest uważany przez wielu za najlepszego litewskim.Część plaży jest oznaczona „Blue Flag”, co wskazuje, czystej wody i bezpiecznych wodach.

Najbardziej atrakcyjną częścią plaży znajduje się w pobliżu Ogrodu Botanicznego, które często odbywają się koncerty i imprezy na plaży dla młodych ludzi – zwłaszcza w lecie.

Do innych miejsc w Połądze, miasta Muzeum Bursztynu wymienione. Jest to popularna miejscowość turystyczna i położony w pięknym renesansowym zamku „Tyszkiewicz” z 1897 roku. Również Kościół Najświętszej Marii Panny w 1906 roku – z jego 76-metrowej wieży – jest jedną z atrakcji miasta.Ponadto, litewski najstarsza apteka w centrum miasta Połągi, która powstała w połowie 1850.

Połąga International Airport znajduje się 7 km na północ od centrum miasta, jest to trzeci co do wielkości port lotniczy Litwy.