Wypożyczalnia samochodów Pontevedra

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Pontevedra

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Pontevedra. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Pontevedra. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Pontevedra

Wynajem samochodu Pontevedra
Wynajem aut Pontevedra

Pontevedra (również napisane Ponte Vedra) jest stolicą północno-hiszpańskiej prowincji Pontevedra w Galicji, i to miasto z około 80.000 mieszkańców (2011). Odległość na południe do granicy portugalskiej jest tylko kilka kilometrów.

Historia Pontevedra sięga czasów rzymskich, miasto rozrastało się na dobre, aż jeden z najważniejszych centrów handlowych w Galicji podczas 1100s – i miała swój rozkwit w późnym średniowieczu – przed dramatyczny kryzys zaczął.Najpierw miasto obudził do życia, kiedy pojawiła się kolej koniec 1800 roku – i pierwsza część pozycji 1900 zdobyty Pontevedra Galicji jako głównego ośrodka kulturalnego i gospodarczego. Nowa recesja nadal w okresie Franco, przede wszystkim dlatego, że było znaczące Faranco sprzeciwu zarówno w Pontevedra i reszta Galicji. Po okresie Franco jednak ponownie rozkwit miasta.

Pontevedra posiada wiele historycznych atrakcji do zaoferowania – w tym stary most rzymski „Ponte de Burgo”, który dał jej nazwę do miasta (Ponte Vetera „Stary Most”). Przecina rzekę Lerez, która przebiega przez miasto.

Stare centrum Pontevedra koncentruje się wokół głównego placu „Plaza Ferreria”. Tutaj znajdziesz także specjalną fontannę i klasztor „San Francisco”. Fontanna stała się ważnym przystankiem w przeszłości dla pielgrzymów przejazdem. Także wyjątkowo piękna renesansowa Bazylika „Santa Maria” muszą być wymienione. Fasada ozdobiona jest płytami forsirede srebra.

Miłośnicy sztuki powinni trochę czasu, aby odwiedzić Muzeum Prowincji. To obejmuje pięć budynków i cenny zbiór celtyckich złota pracownik, kolekcję obrazów i bursztynową kolekcję.

Najbliższe lotnisko jest Vigo Airport, położony ok.. 23 km na południe od Pontevedra.