Wypożyczalnia samochodów Quito Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Quito Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Quito Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Quito Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Quito Lotnisko

Wynajem samochodu Quito Lotnisko
Wynajem aut Quito Lotnisko

New Mariscal Sucre International Airport (UIO) znajduje się 40 km na północny wschód od centrum Quito, w miejscowości Tababela. W hiszpańskim lotnisku nazwie Nuevo Aeropuerto Internacional de Quito.

Lotnisko otwarte w lutym 2013 r., zastępując stare lotnisko o tej samej nazwie, która znajduje się na północ od centrum miasta.

Prace budowlane na nowym lotnisku rozpoczęła się w 2006 roku, a cały ruch będzie dalej z New Mariscal Sucre International Airport. Lotnisko ma pojemność 6 mln pasażerów rocznie i ma jeden terminal budynek.

Około 18 linii lotniczych – w tym KLM, United Airlines, American Airlines i Ibera – mają bezpośrednie loty z Quito lotniska do innych miast w Norwegii i za granicą.Niektóre z tych miejsc są Miami, Atlanta, Houston, Madrina, Amsterdam i San Salvador.Lotnisko jest również ośrodkiem lotnicze Aerogal i LAN Airlines.

Usługi na lotnisku, zawiera takie sklepy, kawiarnie / restauracje, bank, bankomat, kantor wymiany walut, dostęp do Internetu, centrum medyczne oraz VIP lounge.

Aby dostać się do centrum Quito można skorzystać z autobusu lub taksówką. Zgodnie z planem w Metro City będzie dostępna od 2016 roku.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Quito, kilka firm samochodowych wynajem biura na lotnisku, w tym Hertz, Avis, Budget i lokalizator.