Wypożyczalnia samochodów Quito

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Quito

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Quito. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Quito. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Quito

Wynajem samochodu Quito
Wynajem aut Quito

Quito jest stolicą Ekwadoru i jest 2.800 metrów nad poziomem morza, w północnej części kraju.Miasto należy Pichincha prowincję, położony 25 km na południe od równika. Quito został założony w 1534 i obecnie posiada 2,2 milionów mieszkańców (2012). Miasto jest ważnym centrum politycznym i kulturalnym.

Quito jest otoczony wysokimi górami i położony u stóp czynnego wulkanu Pichincha, który wznosi się 4759 metrów nad poziomem morza Miasto ma klimat umiarkowany z stałą temperaturę przez cały rok. Ze względu na wysokość, klimat jest łagodny, ale noce mogą być chłodne tutaj.

Miasta dobrze zachowane historyczne centrum w klasycznym stylu hiszpańskim jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Oto niektóre z atrakcji miasta najbardziej popularnych – także Katedra w Quito od 1562, kościół San Francisco z 1535, Kościół Jezuitów „La Compania” (zbudowany w latach 1605/65), oraz Bazylika „Basilica del Głos Narodowy” (rozpoczęte w 1892) – które posiada najwyższą wieżę na 115 metrów. Stare Miasto znajduje się również wiele klasztorów i innych budynków z epoki kolonialnej.

Muzeum w Quito zalecił również wizytę. Tu można zobaczyć eksponaty społecznych historii. Również „Museo del Banco Central” posiada obszerną kolekcję, która pokazuje kulturę Ekwadoru, sztuki i historii.

Inne atrakcje turystyczne w Quito to ogród botaniczny, muzeum archeologiczne, obserwatorium astronomiczne, zoo i wiele parków i terenów zielonych.

Jest to również bardzo popularny wśród turystów do kolejki linowej „Teleferico” – najszybsza na świecie kolejka linowa – do punktu widokowego na wulkan Pichincha stronie wschodniej. View site znajduje się około 4100 metrów nad poziomem morza, w dolinie jest park tematyczny.

Nowo otwarte lotnisko New Mariscal Sucre International Airport znajduje się 40 km na północny wschód od centrum miasta.

Lotnisko otwarty w lutym 2013 roku i zastąpiła starą Mariscal Sucre International Airport – który znajduje się zaledwie 12 km na północ od centrum miasta.