Wypożyczalnia samochodów Reno

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Reno

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Reno. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Reno. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Reno

Wynajem samochodu Reno
Wynajem aut Reno

Reno znajduje się u podnóża słynnego pasma górskiego Sierra Nevada w amerykańskim stanie Nevada, i ma około 225.000 mieszkańców (2011).

Reno rozpoczął swój rozwój w kierunku miejskiej wsi w połowie 1800 roku, w tym dzięki odkryciu złota w pobliskich górach. Stworzyło to gorączka złota, która jednak nie trwała tak długo – ale wystarczająco długo dla rozstrzygnięcia była stosunkowo duża. Kilka lat później okazało się, że srebro i górnictwa operacje zostały ustalone – coś, co okazało się o wiele bardziej dochodowe.

Inaczej Reno znany przede wszystkim jako „największe miasto trochę w świecie” – i słynie z wielu spillecasinoer. Reno konkurować tam z innego miasta w Nevadzie, czyli jeszcze bardziej znanym Las Vegas. Reputacja jako miasta hazardziści, połączone z niektórych – według standardów amerykańskich – bardzo liberalne prawo rozwodowe, dał miastu renomę jako moralne „postrzępione”.

Reno jest znacznie lepszy niż jego reputacji, a miasto jest także centrum edukacji w Nevadzie – i obejmowały państwa najstarszy uniwersytet, University of Nevada – który został ustanowiony w 1864 roku.Ponadto Reno naturalnym punktem wyjścia do zwiedzania wspaniałe ośrodki narciarskie, które zostały ustanowione w górach sąsiednich obszarach.

Istnieją dwa lotniska w Reno Reno – Tahoe International Airport znajduje się 6 km na południowy wschód od miasta, a lotnisko Stead Reno. To znajduje się 19 mil na północny zachód od centrum miasta.