Wypożyczalnia samochodów Reus

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Reus

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Reus. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Reus. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Reus

Wynajem samochodu Reus
Wynajem aut Reus

Reus znajduje się w północno-wschodniej prowincji hiszpańskiej Katalonii. Prowincja podzielona jest na kilka „comarca” i Reus jest stolicą „comarca” Obozu Baix. Miasto leży na wysokości ponad 100 metrów nad poziomem morza i ma około 110.000 mieszkańców (2011). Odległość od sąsiedniego miasta Tarragona jest 14 km, a Barcelona 90 km.

Reus został założony w czasach wczesnego średniowiecza, ale samo miasto jest w dużej mierze charakteryzuje szereg wielkich modernistycznych budynków. Jest to przede wszystkim ze względu na vesrdensberømte architekta Antonio Gaudiego urodził się tutaj. Budynki nie zwrócił się, ale większość z nich są podpisane przez niektóre z jego studentów. Są one zbudowane w stylu architektonicznym mieszanki z wystrojem inspirowanym tradycją Katalonii. Wśród najważniejszych znajdują się: Casa Navas, Casa Rull, Casa Gasull, Casa Pinyol, usta Casa i Xalet Serra – wszystkie zbudowane w ok. epoki. Od 1900 do 1910 roku.

Inaczej Reus oferuje kilka ciekawych muzeów. Najbardziej popularne jest Gaudí Centre, dedykowany do wspomnianego architekta, który urodził się w mieście w 1852 roku. Muzeum zostało otwarte w 2007 roku, znajduje się na głównym placu w Reus. Zawiera różne obiekty z Gaudiego, oraz multimedialne prezentacje jego prac. W budynku znajduje się restauracja, a przy głównym wejściu jest także biuro turystyczne w mieście Reus.

Najbliższe lotnisko jest Reus Airport, który znajduje się 7,5 mil na południowy wschód od centrum miasta.