Wypożyczalnia samochodów Rosja

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Rosja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Rosja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Rosja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Rosja

Wynajem samochodu Rosja
Wynajem aut Rosja

Rosja jest również w Europie i częściowo w Azji – i za jego około 17 milionów km ² kraju największym na świecie. Także w odniesieniu do populacji jest jednym z mistrzów. Całe 142 milionów ludzi żyje w tym ogromnym kraju. Rosja ma wspólną granicę z Norwegia, Finlandia, Estonia, Łotwa, Białoruś, Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, Republika Ludowa Chiny, Mongolia, Korea Północna, Litwa i Polska.

Rosyjskiej stolicy, Moskwa, która znajduje się w centrum europejskiej części.O populacji 10,5 milionów, jest to jeden z największych na świecie miast najbardziej zaludnionych. Rosja ma więcej niż kilkanaście mln miasta – z których największym są St Petersburg i Nowosybirsku.

Zachodniej części Rosji dominuje zarówno pod względem liczby ludności i gospodarki. Obszar charakteryzuje się niziny faliste, natomiast tereny na wschód od Uralu, Syberii – tam jest bardzo dużo – znacznie cieńsze zaludnionych i silnych elementów step, tundra i pustynia las (tajga).Istnieje wiele dużych rzek, które są uruchamiane przez Rosję. Najdłuższa w europejskiej części jest Wołga i Don, a Ob, Jenisej i Lena są wśród najważniejszych w azjatyckiej części.

W dużych miastach rosyjskich, zwłaszcza w Moskwie i Petersburgu, tam tradycyjnie niezapomniane życie kulturalne, szczególnie w sztuce, takie jak teatr, balet i opera – i tak jest nadal. Również cyrk jest ważnym elementem rosyjskiej kultury tradycyjnej. Doświadczenie bardzo specjalnych, niemal mityczny, sztuki, które przyciąga uwagę wielu turystów, wycieczka z Trans-Siberian Railway (otwarty w 1905) z Moskwy, przez Syberię do Władywostoku. Podróż trwa dziewięć dni.

Rosyjskie trzy największe lotniska znajdujące się w Moskwie.Z tych Lotnisko Domodiedowo mocy.W przeciwnym wypadku również Lotniska Pułkowo w Petersburgu jeden z narodu najbardziej ruchliwych.