Wypożyczalnia samochodów Rzym

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Rzym

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Rzym. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Rzym. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Rzym

Wynajem samochodu Rzym

Wynajem aut Rzym

Rzym jest stolicą Włoch i znajduje się w centrum kraju – w regionie Lacjum.Rzym ma około 2,7 mln mieszkańców (2011), i jest administracyjnym, kulturalnym i religijnym centrum. W Rzymie jest także Watykan, który jest rządzony przez papieża i jest duchowym i administracyjnym centrum Kościoła katolickiego.

Rzym znajduje się po obu stronach rzeki Tevere (Tiber) – około 25 km od wybrzeża Morza Śródziemnego. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym krajowym i międzynarodowym.

Miasto ma wielką turystykę i jest znana z wielu archeologicznych i historycznych skarbów sztuki. Ponadto w Rzymie znajduje się wiele muzeów i galerii sztuki – w tym Narodowe Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Miasto ma też 400 kościołów, opery i bogate życie kulturalne i teatralne.

Niektóre słynnych atrakcji w Rzymie m.in. Watykan z Placu Świętego Piotra Bazylika Świętego Piotra i Muzeów Watykańskich, imponujący amfiteatr “Colosseum” z roku 80 ne Kr, słynną fontannę “Fontana di Trevi” w 1766, stanowisko archeologiczne “Forum Romanum”. – Z ruin z czasów rzymskich, w budynku “Panteon” z roku 125 ne Kr. i “Palazzo Wenecja “- pałac z 1400, który jest obecnie muzeum z eksponatami sztuki / sztuki od średniowiecza i renesansu.

Miasta główne lotnisko ” Leonardo da Vinci International Airport – Fiumicio “znajduje się 40 km na południowy zachód od centrum miasta.

Lotniska ” Ciampino Airport “znajduje się 14 km na południowy wschód od centrum miasta, i ma głównie czarterowych i lotów krajowych.

Menu