Wypożyczalnia samochodów Salamanca

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Salamanca

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Salamanca. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Salamanca. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Salamanca

Wynajem samochodu Salamanca
Wynajem aut Salamanca

Salamanca jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, położonym 180 km na północny zachód stolicy Hiszpanii Madrycie.Populacja wynosi około 160 tysięcy (2011), a miasto ma ważne znaczenie jako węzła kolejowego. W przeciwnym razie, turystyka jest głównym przemysłem oraz Salamanca otrzyma ponad milion gości rocznie.

Miasto zostało założone przez Celtów na około 2400 rok temu, i które w przeszłości były rządzone przez różnych imperiów. Podczas wojny domowej w Hiszpanii w 1930 postawić rząd generała Franco w mieście.

Hiszpanii najstarsza uczelnia znajduje się w Salamance. Została założona już w 1218. Do centrum miasta jest oznaczona przez wiele monumentalnych budowli, z których wszystkie są popularne atrakcje turystyczne. Najstarszy most rzymski z pierwszego wieku naszej erykr

Inne zabytki to stara katedra z 1100s, nowa katedra z 1500 i „dom” z przegrzebki 1512. Ponadto, kilka średniowiecznych klasztorów wspomniano – w tym „San Esteban” i Ursulinerinneklosteret. Kilka z tych budynków są wokół głównego placu „Plaza Mayor”, który został zbudowany na początku lat 1200-tych. Stare miasto jest pełne światowego dziedzictwa UNESCO, aw 2002 roku, status Salamanca jako Europejskiej Stolicy Kultury.

Atrakcją raczej charakter specjalnego jest żaba siedzi na czaszką i piszczelami przy wejściu do uniwersytetu. Dostarczył tradycji mówi, że to przynosi szczęście na miejscu u wszystkich innych elewacji małej biżuterii kształtów.

Najbliższe lotnisko jest Salamanca Airport, położony ok. 19 km na wschód od centrum miasta.