Wypożyczalnia samochodów Salou

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Salou

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Salou. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Salou. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Salou

Wynajem samochodu Salou
Wynajem aut Salou

Salou jest mały ferie-/badeby położony w północno-wschodniej Hiszpanii Śródziemnego.Miasto jest położone na Costa Dorada, około 10 km na południe od Tarragona – i ma około 20.000 mieszkańców (2010). Salou jest jednym z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w tym obszarze.

Główną atrakcją w Salou są plaże – gdzie wszystko jest jakość wybity z „Blue Flag”. Są one znane jako przyjazny dla dziecka, z placami zabaw i ratowników wiele. W środku miasta znajduje się również kilka miłych restauracji rodzinnych.

Miasta nabrzeża jest popularnym miejscem spotkań turystów i na końcu promenady jest fontanna „Iluminosa Font” – który jest pięknie oświetlone w nocy.

Tuż Salou są kolejną atrakcją rodzina – Port Aventura Park. Jest to jeden z najbogatszych tematu i parków rozrywki w całej południowej Europie. Specjalne obszary są geograficznie podzielone (np.Meksyk, Far West, Śródziemnomorska, Polinezja i Chiny ).Dodatkowo, park posiada kilka sklepów, pokazy sceniczne i działania wody.

W przeciwnym razie, jest to również dobre z klubów nocnych w Salou dla dorosłych – gdzie można znaleźć wszystko, od przytulnych barów i restauracji, zapraszając do nocnych klubów i spillecasinoer.

Inną atrakcją jest Salou Santa Maria del Mar kościół w 1766 roku. W okolicach miasta jest też wiele wspaniałych pól golfowych.

Najbliższe lotnisko jest Reus Airport, położony 14 km na północ od Salou.