Wypożyczalnia samochodów San Antonio

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów San Antonio

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w San Antonio. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w San Antonio. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

San Antonio

Wynajem samochodu San Antonio
Wynajem aut San Antonio

San Antonio położony jest w południowej Stanów Zjednoczonych, i jest drugim co do wielkości miasto w stanie Teksas.Miasto położone jest na rzeki San Antonio – około 300 km na zachód od Houston. San Antonio jest 7. największe miasto w Stanach Zjednoczonych, i ma 1,3 miliony mieszkańców (2011). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny populacja wzrośnie do 2,2 mln.

San Antonio jest ważnym edukacyjnym i centrum handlowe oraz węzeł komunikacyjny. Miasto oczekuje, że będzie jednym z miast w Ameryce najbardziej atrakcyjnych i jest popularnym miejscem turystycznym. San Antonio otrzymuje około 20 milionów turystów rocznie.

Miasto oferuje szereg zachowanych zabytkowych budynków – w tym hiszpańskiego gubernatora Palace od 1749 i Katedra San Antonio od 1731 roku.

Główną atrakcją turystyczną w Alamo w San Antonio – narodowy zabytek gdzie „Bitwa o Alamo” miało miejsce w 1836 roku. Budynek pierwotnie był tu stacja misja od 1700 roku, a domy dziś muzeum.

Inne atrakcje w mieście to „Sea World of Texas” – gdzie można doświadczyć Dolphin Show, San Antonio Museum of Art – z wystawy latynoamerykańskiej sztuki ludowej i pięknej promenadzie „Paseo del Rio”, wzdłuż rzeki, w centrum. Jest to również popularne bary, restauracje i sklepy – a czasami są po prostu obszar nazywany „River Walk”.

Miasto jest inaczej transport muzeum, ogród botaniczny, zoologiczny park, japoński ogród i park wodny „Town Splash” – zarówno z basenu fali i zjeżdżalni.

San Antonio International Airport znajduje się 13 km na północ od centrum miasta.