Wypożyczalnia samochodów San Pedro

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów San Pedro

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w San Pedro. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w San Pedro. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

San Pedro

Wynajem samochodu San Pedro
Wynajem aut San Pedro

San Pedro (lub San Pedro de Alcantara) to niewielka miejscowość w południowo-hiszpańskiej Andaluzji, a konkretnie w prowincji Malaga na Costa del Sol. Miasto jest nazwane po św Pedro de Alcántara. Odległość wschód do bardziej znanych miejscowości Marbella chodzi. 10 km. Istnieje około 26.500 mieszkańców w San Pedro (2010).

W przeciwieństwie Marbella San Pedro jest czymś wyraźnie turystycznym. To przede wszystkim ze względu na częste skłonności korków w mieście, od głównej drogi wzdłuż wybrzeża, przechodzącej przez środek (nowy korytarz przez tunele, jednak w przygotowaniu).

San Pedro jest jednym z niewielu miast w południowo-latynoskich, które udało się zachować jego charakter, a to jest dzisiaj znaczący rozwój dzieje się w mieście, które w końcu będzie to miasto prime miejsce na wakacje.

Istnieje wiele atrakcji w San Pedro, a wśród nich jest łaźnia rzymska („Las Bovedas”) z 200, a także ruiny wczesnochrześcijańskiej bazyliki „Vega del Mar” z 300-tych.

Spotkanie miasto jest pięknym wybrzeżu, gdzie znajduje się wiele fajnych barów, kawiarni i restauracji. W przeciwnym razie, tradycyjne tordags rynek doświadczeniem samym w sobie, a istnieje również wiele dziwaczny linia butiki wąskie uliczki.

Również słynny Bora Bora Beach Club, gdzie można być serwowane jest urozmaicone menu napojów, jest popularnym miejscem turystycznym.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Malaga Airport, położony 65 km na północny wschód od San Pedro.