Wypożyczalnia samochodów San Sebastián

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów San Sebastián

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w San Sebastián. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w San Sebastián. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

San Sebastián

Wynajem samochodu San Sebastián
Wynajem aut San Sebastián

San Sebastián to stolica północnej prowincji hiszpańskiej Guipúzcoa. Odległość do granicy Francja jest ok.. 17 km.Liczba mieszkańców wynosi około 185 tysięcy (2011). San Sebastian, od lat znana jako modnego kurortu, w dawnych czasach miał sąd hiszpański jego letniej rezydencji tutaj. San Sebastian ma ważną rolę, zarówno jako miasto portowe i przemysłowe, ale najważniejszy przemysł wciąż turystyka.

Innym sposobem przedstawienia San Sebastian jest wywołanie go jednym z Kraju Basków premier turystycznym. Kraj Basków jest nazwa historycznej dzielnicy tubylczej na czele Zatoce Biskajskiej, który obejmuje zarówno hiszpańskiego i francuskiego część. Wpływ kultury Basków co znacznie zarówno historię i ludzi z San Sebastian, co jest szczególnie widoczne w rocznym „Grande Semana” festiwalu. Wtedy nie będzie walki byków, parady, koncerty, rozrywki i zawody w charakterystycznym sportem Basków wiosłowania.

Ważnym powodem, dla San Sebastián popularności jako cel podróży turystycznych, ale są dwie plaże – jedna z każdej strony centrum. „La Concha” jest najdłuższy z nich, i jest uważana za jedną z najlepszych na świecie. Inna plaża jest szczególnie popularna wśród surferów.

Co jeszcze charakteryzuje San Sebastián, architektura w stylu wiktoriańskim – zarówno w centrum i wzdłuż pięknych promenad plażowych. Na terenie portu, gdzie były usiane stoisk rybnych, obecnie wyłącznym rybacki i restauracji serwujących owoce morza.

Najbliższe lotnisko jest San Sebastián Airport, położony 20 km na północny wschód od centrum miasta.