Wypożyczalnia samochodów Santiago

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Santiago

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Santiago. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Santiago. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Santiago

Wynajem samochodu Santiago
Wynajem aut Santiago

Santiago de Compostela jest stolicą regionu północno hiszpańskiej Galicji, położony 70 km na południe od miasta portowego La Coruna.Populacji jest ok.. 95000 (2011).

Santiago de Compostela jest zarówno handlowym i kulturalnym centrum miasta i uczelni (uniwersytet został założony w 1501) – ale przede wszystkim miasto pielgrzymki, która co roku przyciąga setki tysięcy turystów. Przychodzą, aby odwiedzić grób apostoła Jakuba, który zgodnie z tradycją ma być pochowany. Nazwa miasta – Santiago – recall of St James. Reszta nazwa Compostela (z łaciny: Campus Stella, „pole star”), odniesienie do gwiazd w roku 813 na czele pustelnika Pelagus do szczątków Jakuba.

Najsłynniejszą atrakcją jest piękna romańska katedra, która została zapoczątkowana w 1000-tych i zakończono 200 lat później. Istnieje również kilka bemerkelsesverige obiekty sakralne, w tym kilka kościołów i klasztorów – i ogromny pałac, Arch-biskupa.

Santiago de Compostela w 2000 r. Europejską Stolicą Kultury, a miasto – i całego starożytnego szlaku pielgrzymkowego przez Francję i Hiszpanię – Lista światowego dziedzictwa UNESCO.Krótki Rzym, Santiago de Compostela jest uważany za najważniejszego sanktuarium religijnym w Europie.

Liczba firm turystycznych w całej Europie organizuje pielgrzymkę do Santiago de Compostela, gdzie część podróży odbywa się zazwyczaj na piechotę.

Najbliższe lotnisko jest Santiago Airport, położony 16 km na północny wschód od miasta.