Wypożyczalnia samochodów Sewilla

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sewilla

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sewilla. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sewilla. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sewilla

Wynajem samochodu Sewilla
Wynajem aut Sewilla

Sewilla położony jest w południowej Hiszpanii w Andaluzji, i jest stolicą prowincji o tej samej nazwie co miasto. Gwadalkiwir rzeka płynie przez miasto. Sewilla jest stosunkowo duże miasto przemysłowe z ok. 700.000 mieszkańców (2011). Choć istnieje około 100 km od Sewilli do końca Gwadalkiwir (przez miasta Sanlúcar), miasto ma duży port. (Łodzie do 12.000 ton, mogą przyspieszyć tę rzekę).

Sewilla (Hispalis) był w czasach rzymskich, stolica prowincji ówczesnej Hispania Baetica. W roku 712 miasto zostało podbite przez Arabów, i miał ważną funkcję jako kapitał na kilka kalifdynastier aż Ferdynanda 3 Castilla y León przejął go w 1248. Po odkrycie Ameryki było Sewilla najważniejszym portem w Hiszpania, położenie miasta utrzymane do 1700 roku.Sewilla ma własną uczelnię w 1502 roku.

Wiele z architektury w Sewilli nadal nosić długą Arabski (Maurów) erę. Główna konstrukcja w stylu mauretańskim, piękne Alcazar od 1100s. Otoczony jest pięknym ogrodem, który również charakteryzuje miasto jako całość. Stare miasto jest uroczy, z wąskimi, krętymi uliczkami – i tu leży potężny Sewilla katedra z 1400, który jest wpisany na ruinach starego meczetu.

Viktigre Inne atrakcje to Columbus Library, Muzeum Archeologiczne i kilka interesujących galerii sztuki.

W 1992 organizator Sewilli Wystawie Światowej (Expo 92). Wiele z imprez odbywających się na wyspie w Gwadalkiwir, i pod tym względem został zbudowany kilka mostów. Największy z nich, Allamillo Bridge, został zaprojektowany przez słynnego architekta Santiago Calavetra.

Inaczej Sewilla cechuje wielu religijnych i świeckich stron, które przyciągają wielu turystów do miasta – i być tam, gdzie działanie w słynnej operze Rossiniego „Cyrulik sewilski” (1816) dzieje.

Najbliższe lotnisko jest Sewilla-San Pablo Airport, położony 12 km na północny wschód od miasta.