Wypożyczalnia samochodów Shanghai

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Shanghai

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Shanghai. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Shanghai. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Shanghai

Wynajem samochodu Shanghai
Wynajem aut Shanghai

Szanghaj jest największym miastem w Chinach i jedna z największych na świecie portów.Shanghai znajduje się na wschodnim wybrzeżu Chin przez split Østkinahavet i miejskich na dwie części przez rzekę Huangpu.

Miasto liczy 9,3 milionów mieszkańców, podczas gdy obszar metropolitalny z przedmieść mają populację 23 mln (2010).

Szanghaj ma wilgotny klimat subtropikalny z chłodnymi zimami i wilgotnym gorącym latem.

Miasto jest atrakcyjnym miejscem wypoczynku i odbiera turystów z całego świata. Szanghaj jest również ważnym węzłem komunikacyjnym i ważnym gospodarczym, przemysłowym i handlowym. Ponadto, miasto jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i edukacyjnym z wielu uniwersytetów, uczelni, teatrów i muzeów.

Na wschód od rzeki Huangpu to nowa nowoczesna dzielnica, która dziś tworzy miasta centrum finansowe. Obszar charakteryzuje się nowoczesną architekturą i tutaj również jedne z najwyższych na świecie drapaczy chmur. Najwyższy budynek w World Financial Center w Szanghaju, który mierzy 492 metrów.

Shanghai oferuje wiele atrakcji – w tym klasycznym chińskim ogrodzie Yuyuan starego centrum miasta – z jezior, pawilonów i pięknymi budynkami. Park został wybudowany w 1559 roku. Inne atrakcje to Muzeum w Szanghaju – z wystawy sztuki chińskiej historii i kultury, Ludzie park (zwany także „Place Ludowa”), deptaku Nanjing Lu – z dużych domach towarowych oraz sklepów i promenady student – starych europejskich budynków z 1920 roku.W dzielnicy Bilbao jest stary historyczny obszar zwany „miastem wody”. Obszar ten jest bardzo popularny dla turystów do zwiedzania, a tu piękne kanały, mosty, świątynie i starych domów.

Także East Pearl TV Tower z 1995 roku, wizyta. Wieża ma 468 metrów i posiada 3 pokłady oglądania, restauracja, centrum handlowe, hotel i muzeum historii.

Ponadto, Szanghaj ma wspaniałe plaże, akwarium i park rozrywki „home”.

Miasta główne lotnisko międzynarodowe jest Shanghai Pudong International Airport, które jest 46 km na południowy wschód od centrum miasta.