Wypożyczalnia samochodów Skiathos

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Skiathos

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Skiathos. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Skiathos. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Skiathos

Wynajem samochodu Skiathos
Wynajem aut Skiathos

Skiathos jest najbardziej popularny w sumie ponad 1400 wysp na Sporady, położony przy wschodnim wybrzeżu Grecji.Ma powierzchnię 47km2 i mieszka około 6200 (2010).

Turyści odwiedzający Skiathos ma 70 plaż do wyboru, a większość turystów przyjeżdża tutaj tylko pływać, opalać się i zrelaksować.

Wyspa jest się już w około 500 rpne Kr., I odegrał kluczową rolę w trakcie tak zwanych wojen perskich.

Wzdłuż wybrzeża Skiathos są bielone kompleksy hotelowe w rzędzie, jak i turystów z całej Europy czarterowe pomieszczeń wypełniających hotelowych. Jest to również naturalne piękno wyspy, która w wielu częściach jest zdominowany przez zielone drzewa oliwne i sosny. Brakuje historycznych miejsc w Skiathos, ale wielu turystów chętnie się na wycieczkę do dawnej stolicy Kastro, położonej na północ od wyspy. Usytuowany na wysokiej skale sprawia, że ​​tutaj ma wspaniały widok.

W przeciwnym razie, można wspomnieć, że niektóre z słynnego filmu „Mamma Mia!” został nakręcony na Skiathos. Nawet więcej scen z filmu są również umieścić na sąsiedniej wyspy Skopelos.

3 km na północny wschód od centrum wyspy głównego miasta – który po prostu nazywa Skiathos Town – położone lotnisko „Skiathos Airport”, który działa również popularne sąsiednie wyspy Alonissos oraz Skopelos. Każdego lata tysiące turystów przybywających tutaj. Wielu z mieszkańców wyspy, Turystyka jako karierę, ale pracujących na kontynencie poza sezonem turystycznym.