Wypożyczalnia samochodów Skopelos

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Skopelos

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Skopelos. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Skopelos. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Skopelos

Wynajem samochodu Skopelos
Wynajem aut Skopelos

Skopelos jest drugim co do wielkości wyspa na Sporady, grupa wysp położonych na Morzu Egejskim od wschodniego wybrzeża Grecji.Ludność wyspy jest ok.. 6000 (2010). Skopelos należy do prefektury Magnezja, położone między sąsiednich wysp Skiathos i Alonissos.Skopelos, podobnie jak reszta Sporady, popularne wśród turystów – i oferta hotelu jest szeroka i zróżnicowana.

Główne miasto Skopelos ma taką samą nazwę, jak na wyspie, i to jest pięknie usytuowany na wyspie w północno-wschodnim wybrzeżu. Także miasteczko Glossa i Loutraki miasto portowe na przeciwnej stronie Skopelos być wymienione. Znajdują się one blisko siebie (Glossa na wysokim klifie nad Loutraki).

Wielu porównaniu charakter Skopelos z włoskiego Toskanii wsi, ze względu na terenie pagórkowatym, zielonej – takie jak składa się z pięknych gajów oliwnych, równiny żyznych i smågårder rozproszonego. W przeciwnym razie, jest to również stosunkowo wysokie góry na wyspie – gdzie najwyższe, Delhi, rośnie 681 metrów

Wśród atrakcji wyspy, oprócz wielu wspaniałych plaż, jest jednym z przykładów liczba klasztorów i kościołów małe. Klasztor „Klasztor Świętych Taxiarches (z kościoła z 600 rne) położony poza Glossa i jest popularnym miejscem turystycznym. W przeciwnym razie, kościół Agios Athanasios od 1000-tych i twierdzy weneckiej wymienione. Zarówno z tych miejsc są w Skopelos Town.

Wiele scen słynnego filmu „Mamma Mia!” został zarejestrowany w Skopelos.

Najbliższe lotnisko znajduje się na sąsiednie Skiathos.