Wypożyczalnia samochodów Sodankylä

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Sodankylä

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Sodankylä. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Sodankylä. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Sodankylä

Wynajem samochodu Sodankylä
Wynajem aut Sodankylä

Sodankylä (Północnej Sami: Soađegilli) to miejscowość i gmina znajduje się w prowincji Laponii w Finlandii.To liczy 8809 (2012) mieszkańców. Jest to drugi co do wielkości w Finlandii gmina okolicach.

Północna część należy do Sodankylä Sami obszarze rozliczenia. Northern Samów jest językiem urzędowym obok fiński w tej dziedzinie, ale są bardzo mało Samów-speaking area.

Luosto jest znanym miejscem turystycznym znajduje się około 30 km na południe od centrum Sodankylä. Lusto oferuje wszystko, od wspinaczki lodowej na safari reniferów do stoków narciarskich i dobrych biegowych możliwości. Luosto ma jeszcze „Santa-wycieczki” w menu. Od 1986 roku, zorganizował Sodankylä Midnight Festiwal Filmowy niedz

Ma świetne hotele i zakwaterowanie, które często obejmują spa i sauna. Miejsce słynie z atrakcji zimowych, ale również odbiera wielu gości w lecie, jak przede wszystkim poszukiwanie nieskażoną przyrodą. Interesujące zabytki znajdują się stary kościół z 1689, który jest wykonany z drewna i kościół z 1859 nowy z kamienia. Kaplica Northern Lights jest nowa kaplica w 1986 roku i od darowizny Kari Ojala architekta.

Luosto jest siedzibą jedynej otwartej ametyst kopalni w Europie, i to jest możliwe, aby odwiedzić kopalnię. Fiński brygada Jégeho Armia szkoli żołnierzy do zimnego klimatu w Sodankylä.

Sodankylä lotnisko wykorzystywane tylko militarnie i nie jest dla lotnictwa cywilnego. Kittila Airport jest 80 km od Sodankylä, a Rovaniemi, znane jako Santa Claus Airport, położony 100 km od Lusto.