Wypożyczalnia samochodów Strasburg

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Strasburg

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Strasburg. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Strasburg. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Strasburg

Wynajem samochodu Strasburg
Wynajem aut Strasburg

Strasburg (niemiecki: Strassburg) Położony w północno-wschodniej Francji – Alzacji, i jest stolicą departamentu Bas-Rhin.Miasto ma 273.000 mieszkańców (2010), a szacuje się, przedmieścia, jego populacja wzrośnie do prawie 440.000 mieszkańcówW centrum miasta znajduje się na rzece Ill, ca. 4 km na zachód od Renu.

Strasburg jest ważnym centrum komunikacyjne, biznesowe i kulturalne w tej części Francji. Wiele międzynarodowych organizacji i instytucji znajdują się również tutaj – w tym Europejski Trybunał Praw Człowieka i Rady Europy. Ponadto, Parlament Europejski posiada swoje sesje tutaj.

Miasto jest również centrum edukacyjnym z kilku uczelniach. Strasburga najstarszy uniwersytet, założony w 1538. Mediaeval Strasburgu przemian jest francuski i niemiecki miasto – ale od 1919 roku jest regionem Alcas była częścią Francji. Miasto jest stosunkowo silnym wpływem swojej niemieckiej historii.

Wśród głównych atrakcji Strasburga m.in. Stare Miasto, które koncentruje się na wyspie na rzece Ill Został założony już w czasach rzymskich jako twierdzy. Stare Miasto charakteryzuje się dobrze zachowanymi budynkami i wąskimi, malowniczymi uliczkami. Całe miasto jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Starego miasta w wielu budynkach ciekawych indywidualnych m.in. Katedra Notre Dame, która została zapoczątkowana w 1000-tych. Jest znany ze swoich pięknych oknach witraże i jego zegara astronomicznego. W pobliżu znajduje się Pałac „Palais des Rohan” z 1700 roku. Obejmuje naukę wiele ciekawych dzieł sztuki oraz Muzeum Archeologiczne.

Nieco na południe od Starego Miasta, znaleźć to ekscytujące kwartał „La Petite France” – z malowniczymi domami z muru pruskiego, restauracji, hoteli i intymnych sklepy z pamiątkami. W związku z tym, „Pont Couvant” z charakterystycznym mostem / jezioro i cztery zachowana wieża z 1200s. Tutaj też znaleźć dość mały park „Bain-aux-Plantes.” Ponadto, nowoczesne muzeum sztuki „Musée d’Art Moderne et Contemporain”, zawierający sztuki od 1860 roku do naszych czasów.

Wizyta w Dzielnicy Allemand (niemiecki kwartał) w centrum miasta, jest również zalecane. Kwartał jest zdominowany przez budynki w stylu neoklasycznym. Można też wybrać się na krótką podróż na północ od miasta, i porzucić dawnego Imperial Palace „Palais du Rhin” wizyty.

Najbliższe lotnisko jest Strasburg Airport, położony 10 km na południowy zachód od miasta.