Wypożyczalnia samochodów Stuttgart

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Stuttgart

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Stuttgart. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Stuttgart. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Stuttgart

Wynajem samochodu Stuttgart
Wynajem aut Stuttgart

Stuttgart położony jest w południowo-zachodniej części Niemiec, stolica stanu Badenii-Wirtembergii.Miasto jest pięknie położone w dolinie bocznej do Neckartal. Stuttgart ma ważną funkcję jako południowo-niemiecki przemysłowej i handlowej, jak i regionalnego centrum łączności.

Stuttgart ma około 600.000 mieszkańców (2010), i jest głównym utdanningsby – w tym dwie wyższe uczelnie, akademie sztuki i College of Music i teatr sztuki.

Stuttgart powstała ca. 1250 – i był przez kilka wieków miasta zamieszkania hrabiów i książąt Wirtembergii – i od 1806 do zjednoczenia Niemiec w 1860, miasto było stolicą Królestwa Wirtembergii.

Stuttgart był także – podobnie jak w większości innych dużych miastach w Niemczech – mocno poobijany w czasie 2 World War. Niektóre zabytki uniknął obrażeń – w tym Stiftskirche od 1321 i Altes Schloss od 1500. Ten ostatni jest teraz domem dla muzeum archeologiczne i historyczne.

Kilka wspaniały zamek niedaleko Stuttgartu jest zachowana. Obejmuje to Schloss Rosenstein, gdzie dziś znajduje się Muzeum Przyrodnicze i Neues Schloss.

W centrum znajduje się kilka nowoczesnych budynków, które stoją obecnie – przede wszystkim Neues Rathaus z 1950 i Carl-Zeiss-Planetarium w 1970 roku.

Stuttgart inaczej ma kilka muzeów i instytucji kulturalnych do zaprezentowania. Najważniejszą spośród nich jest ogromny Teatr Narodowy oraz Concert Hall Liederhalle.

Inną popularną atrakcją turystyczną w centrum Stuttgartu doświadczenie SL-centrum (która obejmuje hotele, restauracje tematyczne, teatr, kino, kasyno, spa i sklepy). Centrum posiada trzy miliony turystów rocznie.

Również zoologiczne-ogród botaniczny Wilhelmina, jest główną atrakcją turystyczną w Stuttgarcie. Jest to największa tego typu w Europie – w tym 9.000 różne zwierzęta, akwarium z halą krokodyli i ogromna kolekcja storczyków.

W przeciwnym razie, Bad Cannstatt – ze wszystkich swoich uzdrowisk – warto odwiedzić.

Najbliższe lotnisko jest Stuttgart Airport, położony 13 km na zachód od centrum miasta.