Wypożyczalnia samochodów Syria

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Syria

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Syria. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Syria. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Syria

Wynajem samochodu Syria
Wynajem aut Syria

Syria jest państwo arabskie na Bliskim Wschodzie. Na północy graniczy Turcja, na wschodzie do Iraku na południu do Jordanii i na zachód od Libanu, Izraela i na Morzu Śródziemnym.Syryjskie Golan Heights są zajęte przez Izrael od wojny sześciodniowej w 1967 roku.Damaszek jest stolicą. Arabski jest językiem urzędowym, a około 85 procent ludności to muzułmanie. Kraj ma 22 530 746 (2012) mieszkańców.

Syria jest krajem o żyzne równiny, góry i pustynie, a do domu różnych grup etnicznych i religijnych, w tym Kurdowie, Ormianie, Asyryjczycy, chrześcijanie i muzułmanie, którzy stanowią większość ludności. Kraj jest jednym z krajów określonych jako „kolebce świata”. Linia brzegowa jest bujny i części zachodniej Syrii jest odpowiednie dla rolnictwa. Na wschodzie dominuje jałową pustynię.

Damaszek jest stolicą kraju i jedno z najstarszych miast zamieszkałych w świecie. Jednym z miejsc najczęściej odwiedzanych są Ummayyad Meczet. Należy również zapoznać się z Al-Hamidiyah Bazaar i Meczet Tikiyeh od połowy lat 1600-tych. Al Azem Palace to wspaniały pałac, który został zbudowany w 1700 roku i obecnie jest Muzeum Narodowe w Damaszek.Mauzoleum sułtana Saladyna z 1196 to kolejna atrakcja.

Inne popularne miasta turystyczne w Syrii są Bosra z ruinami zarówno z rzymskiego, Bizancjum i czasów islamskich. Posiada również dobrze zachowane teatr rzymski. Palmyra, znany w Biblii jako Tadmor, ruinby od czasów starożytnych i jest ważnym stanowiskiem archeologicznym w Syrii około 215 km na wschód od stolicy kraju, Damaszku, oaza na pustyni. Aleppo to największe miasto w Syrii, a także posiada wiele ważnych zabytków.

Od marca 2011, Syria była wojna domowa w kraju. Trwająca wojna syryjska została zainspirowana arabskiej wiosny. Do 11.000 ludzi zostało zabitych, głównie protestujących. Aby uciec od przemocy ponad 355.000 syryjskich uchodźców uciekło do krajów sąsiednich. Zaleca się, aby nie podróżować do Syrii (sty 2013).

Dem na lotniska to Damascus International Airport położone 35 km poza stolicą.Aleppo International Airport jest położone na północny wschód od Aleppo na północy kraju.

Miejsca docelowe