Wypożyczalnia samochodów Szkocja

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Szkocja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Szkocja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Szkocja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Szkocja

Wynajem samochodu Szkocja
Wynajem aut Szkocja

Szkocja znajduje się na północny zachód od Europy, jest częściowo samorządu naród z 5,2 mln mieszkańców (2011), która jest częścią Zjednoczonego Królestwa wraz z Anglii, Walii i Irlandii Północnej.

Szkocja graniczy Anglię na południu Oceanu Atlantyckiego, na północ i na zachód do Morza Północnego na wschodzie i Morza Irlandzkiego na południowy zachód.Wyspy Hebrydy, Szetlandy i Orkady, również należą do Szkocji.

Kraj ma morski i umiarkowany klimat, z łagodnymi zimami i stosunkowo chłodne.

Szkocja ma własny tradycji kulturowej, i jest chyba najbardziej znany z muzyki dudy, produkcji whisky, jak również ich stroje dla mężczyzn – spódnica-jak kilt.

Stolica Szkocji jest Edynburg, drugi co do wielkości miasto (po Glasgow), z około 486.000 mieszkańców.Edynburg znajduje się w południowo-wschodniej Szkocji, na wybrzeżu, i jest uważana za jedną z największych w Europie centrów finansowych. Miasto jest znane z licznych zachowanych zabytkowych budynków, a także słynie z wielu festiwalach rocznych.

Glasgow to największe miasto Szkocji i ma około 593.000 mieszkańców (2,5 mln w obszarze metropolitalnym). Miasto położone jest 82 km na zachód od Edynburga. Inne duże miasta w Szkocji Dundee i Aberdeen.

Kraju główne lotnisko jest Edynburg Airport, położony 10 km na zachód od stolicy.Inaczej Glasgow International Airport jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk w Szkocji.

Miejsca docelowe