Wypożyczalnia samochodów Tampa

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tampa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tampa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tampa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tampa

Wynajem samochodu Tampa
Wynajem aut Tampa

Tampa położony jest na Tampa Bay Bay na Zatoce Meksykańskiej, w amerykańskim stanie Floryda. Ludność miasta wynosi około 340 tysięcy (2010), zaś aglomeracja liczy prawie 2,8 mln EUR.

Tampa jest głównym ośrodkiem handlowym i przemysłowym miastem – ale prawdopodobnie związane głównie z kompleksowej turystyki na tym obszarze.

Hiszpanie podbili obszar już w 1500, ale to nie było aż do połowy 1800 roku w Tampie rosły jako miasto. Wzrostu, jednak nie trochę poczekać, ale po 2 Wojna miasta do groźnego okresu ekspansji.

Tampa ma kilka ciekawych atrakcji do zaoferowania, w tym Ybor miasta – dzielnice, które były Heartland miasta ekstensywnej produkcji cygar, ale dziś ma życia nocnego z licznych barów i klubów. Obszaru jest autentyczność zakonserwowanych starych fabryk cygar są nadal. Bardziej ekskluzywnych dzielnicy klubów nocnych są Channelside, które pisarz Kilka znakomitych restauracji.

Ponadto, istnieje również wiele wspaniałych przygód dla rodzin w Tampa. Dotyczy to przede wszystkim park rozrywki „Busch Gardens”, który koncentruje się na Afryce. Tu można zarówno korzystać z różnych afrykańskich zwierząt i użycie jednego lub więcej z parku wielu kolejek górskich. W pobliżu, Adventure Island, olbrzym park wodny.

Tampa najsłynniejszy deptak jest 7 km długości chodnik Bayshore Boulevard, gdzie widoki są wspaniałe. To będzie najdłuższy na świecie ciągły chodnik.

Tampa inaczej znany pirat festiwal „Gasparilla Festival”, który odbył się w styczniu każdego roku. Następnie są tłumy ludzi, z procesji łodzi jako głównej atrakcji.

Najbliższe lotnisko jest Tampa International Airport położony 11 km na zachód od centrum miasta.