Wypożyczalnia samochodów Thassos

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Thassos

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Thassos. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Thassos. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Thassos

Wynajem samochodu Thassos
Wynajem aut Thassos

Thassos (Thasos) to popularna grecka wyspa na północy Morza Egejskiego, szczególnie u wybrzeży Tracji krajobrazu. Krajobraz Thassos jest bardzo pagórkowaty, a najwyższe szczyty są ponad 1000 m Najwyższe wieże Ypsario (1045 m). Thassos ma powierzchnię 380 km2 i mieszka 14000 (2010). Wyspy główne miasto, zwane również Thassos, pozostając nieco ponad 3.000 mieszkańców.

Thassos ma pewne rolnych i działalności przemysłowej, w którym główne produkty są miód, oliwki i wino. Ponadto, część z mieszkańców wyspy zatrudniony jako rybaków, że istnieje kilka bogate kopalnie marmuru tam. Czuje się, że doszło do aktywności na marmur Thassos od starożytności. Półwysep Aliki, który jest chroniony, można jeszcze zobaczyć pozostałości starożytnego kamieniołomu marmuru.

W przeciwnym razie jest to turystyka, która jest najważniejszym przemysłem w Thassos. Wśród głównych atrakcji jest wiele wspaniałych plaż i klasztorów kilka i malownicze wioski.

In Town Thassos jest ciekawym muzeum historyczne, a obok niego jest obszar wykopu, gdzie można zobaczyć ruiny miejskiej dzielnicy od czasów starożytnych. Droga prowadzi stąd do ruin zamku „Akropol” (ok. 500 rpne Kr.) A Temple „Athena” (ok. 600 AD Kr.), Zlokalizowane na wzgórzu z pięknym widokiem na miasto.

Najbliższe lotnisko jest Kavala International Airport – „Megas Alexandros”, położony na obrzeżach miasta Kavala w Grecji kontynentalnej.Stąd można popłynąć promem z do Thassos. Czas podróży wynosi 1 godzinę.