Wypożyczalnia samochodów Thessaloniki

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Thessaloniki

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Thessaloniki. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Thessaloniki. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Thessaloniki

Wynajem samochodu Thessaloniki
Wynajem aut Thessaloniki

Saloniki są drugim co do wielkości miasto w Grecji, po stolicy Aten.Znajduje się na szczycie w Salonikach Bay i liczy około 360 tysięcy (2010). Jeżeli cały obszar miejski wraz ze wzrostem liczby mieszkańców do ponad 800.000.

Salonik jest ważnym ośrodkiem handlu i transportu – jednego z najważniejszych miast przemysłowych w Grecji. Ponadto turystyka jest ważnym źródłem dochodów. Ponadto, Thessaloniki zajęty port, gdzie zarówno sporej wywóz towarów eksportowych i gdzie ruch promowy jest ciężki.

Miasto zostało założone już w starożytności – a mianowicie w roku 315 pne Kr. – I była długa stolicą rzymskiej prowincji Macedonii.

Wśród atrakcji jest kilka ciekawych budynków. Niektóre z najbardziej znanych jest katedra Sofia od 700 rne, St Dimitrios Church Z 400 (który został gruntownie odnowiony w 1917 roku po wielkim pożarze), Rotunda (George Church) z 300-numer, z około 300 Galeriusbuen i weneckiej cytadeli 1400 (która obejmuje ruiny Marka Aureliusza Arch). Ponadto, Thessaloniki wiele interesujących muzeów, w tym archeologicznego muzeum, muzeum etnologiczne oraz muzeum sztuki i kultury.

Thessaloniki wielokrotnie doznał poważnych szkód w wyniku pożaru i trzęsienia ziemi (ostatnio w 1978), ale został przebudowany za każdym razem. Część z zabytkową architekturą, jednak został utracony lub poważnie uszkodzonych. Miasto w 1997 roku Europejską Stolicą Kultury.

Istnieje również wiele innych atrakcji w Salonikach. Wielu turystów wziąć ze sobą swoje wrażenia na słynną spożywczym rynku Modiano, znajdującej się Aristotelis Square i ulicy handlowej Venizelou. Tutaj możesz wybierać ze wszystkich rodzajów produktów mięsnych oraz owoców i warzyw z regionu.

Najbliższe lotnisko jest Thessaloniki Airport ( Macedonia ), znajduje się 16 km na południowy wschód od miasta.