Wypożyczalnia samochodów Toledo

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Toledo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Toledo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Toledo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Toledo

Wynajem samochodu Toledo
Wynajem aut Toledo

Toledo znajduje się w centrum Hiszpanii Nad brzegiem rzeki Tag – ok. 70 km na południowy zachód od stolicy Hiszpanii Madrycie.Miasto liczy około 83.000 mieszkańców (2011), i jest stolicą wspólnoty autonomicznej Kastylia-La Mancha.

Toledo to bardzo stare miasto, miał ważne miejsce już w czasach rzymskich. Miasto miało swój wielki rozkwit inaczej w późnym średniowieczu, kiedy to w Hiszpanii drugim największym (po Córdoba ) – i ludność powinna następnie być prawie 200.000.

Toledo jest szczególnie znana z produkcji stali, a tutaj zostało wykonane miecze i ostrza nieprzerwanie od czasów rzymskich. Dziś jest to turystyka, która przejęła jako główne źródło dochodów.

Większość zabytków Toledo znajduje się w starej części miasta – który jest malowniczo położony na klifie. Wokół centrum jest duża część podwójnych ścianach dobrze zachowane średniowieczne – i w ścianach, znajdziemy wiele przykładów wielkiej architektury wzdłuż malowniczych, wąskich uliczek Maurów i Żydów.

Na najwyższym punkcie stoi imponujący Alcazar. Innym Dominantą jest femskipede Katedra w stylu gotyckim, wzniesiony w latach 1226 i 1493. Uznaje się z daleka, bo z jej dwoma wieżami, a wewnątrz katedry, można przeżyć kilka ważnych prac, w tym słynny El Greco. Jest inaczej prywatne Muzeum El Greco w Toledo.

Na rzece Tajo może chodzić kilka starych mostów. Najsłynniejszy z nich – Alcántarabroen – została zbudowana przez Rzymian, a następnie 800 jest przebudowany przez Maurów. Stare centrum Toledo Miasto jest pełne Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Najbliższe lotnisko jest Madryt-Barajas International Airport, położony około 98 km na wschód od Toledo.