Wypożyczalnia samochodów Tudela

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tudela

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tudela. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tudela. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tudela

Wynajem samochodu Tudela
Wynajem aut Tudela

Tudela jest miastem w autonomicznym regionie Navarry w północnej Hiszpanii, a dokładniej w Ebrodalen.Tudela ma około. 40.000 mieszkańców (2011).

To prawdopodobnie mieszkał w tej dziedzinie od czasów starożytnych, ale samo miasto Tuleda zostało założone przez Maurów w 802 rnekr To było o strategicznym znaczeniu w 900S. W roku 1119 został zdobyty przez chrześcijańskiego Walnego Alfonso. W średniowieczu – do 1498 – wszystkich Żydów zostały zakazane w Tudela. Jeszcze w tym miasto Znany jako domu żydowskiego podróżnika Beniamina z Tudela, który mieszkał w 1100s.

Główną atrakcją Tudela, choć nieco poza miastem, Park Narodowy „bar sekcja Reales de Navarro”. Znajduje się w unikalnym krajobrazie, i został w porównaniu do Grand Canyon w USA.

W przeciwnym razie, imponująca katedra Tudela w centrum miasta, w najbardziej popularnej atrakcji. Został on zbudowany w 1100s, ale został przedłużony w kilku etapach. Okazuje się zatem, jako struktury w charakterystycznym architektury mieszania. Katedra ma dwie wieże – romańskie i renesansowe.

Istnieje również kilka innych historycznych kościołów w Tudela i inne pozostałości średniowiecznej architektury – w tym ośmioboczna wieża „Torre Monreal” oraz imponujący „Palacio dekanal” z końca 1400, która dziś mieści kilka działów muzealnych.

Najbliższe lotnisko jest Saragossa Airport, położony ok.. 88 km na południowy wschód od Tudela.