Wypożyczalnia samochodów Tulon

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tulon

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tulon. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tulon. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tulon

Wynajem samochodu Tulon

Wynajem aut Tulon

Tulon znajduje się na Morzu Śródziemnym, w szczególności w regionie Provence-Alpes-Côte d’Azur, gdzie jest stolica departamentu Var. Północ odległość wielkim mieście Marsylia jest 65 km.Istnieje około 162.000 mieszkańców w Tulonie (2010), ale jeśli to na przedmieściach i sąsiedniego miasta Hyères, populacja rośnie do ponad pół miliona.

W Tulon został pierwszym naval Francji zbudowana baza, a miasto nadal ma istotne znaczenie polityki obronnej jako głównego dworca dla francuskiej floty śródziemnomorskiej. Miasto ma też Naval Academy – a jest inaczej charakteryzuje się zróżnicowanym przemyśle. Blisko do najpopularniejszych kurortów na Riwierze Francuskiej pozwala turystów do miasta, jest stosunkowo duża.

Wiele z Tulon został zniszczony podczas 2-szy Wojna, ale część starego miasta zachowały. Tutaj możesz czuć się transportowane do średniowiecza podczas spaceru po wąskich uliczkach. Szczególną cechą starego miasta są dużo piękna fontanna, najstarszy z 1668 roku. Także piękna katedra Notre Dame (lub Tulon Cathedral) znajduje się tutaj. Został zapoczątkowany w 1100s, ale nie zakończona do 1800 roku.

Reszta miasta charakteryzuje się nowoczesną powojennej architektury. Liczba starszych fortyfikacji położonych na wzgórzach wokół miasta, chociaż istnieje również kilka zabytkowych budynków z 1800 roku w mieście często nazywany “Baron von Haussmann” (nazwa pochodzi od jednej z nowoczesnych Tulon w “ojców”).

Tulon może inaczej posiada kilka interesujących muzeów – w tym muzeum morskie, kilka historycznych muzeów i muzeum sztuki.

Najbliższe lotnisko jest Tulon-Hyeres Airport, położony ok.. 21 km na wschód od centrum miasta Tulon

Menu