Wypożyczalnia samochodów Tuluza

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tuluza

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tuluza. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tuluza. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tuluza

Wynajem samochodu Tuluza
Wynajem aut Tuluza

Tuluza położony jest w południowo-wschodniej Francji – W regionie Midi-Pyrénées – gdzie jest stolica Haute-Garonne.Południe Odległość do granicy z Hiszpania i Andora chodzi. 175 km.Miasto jest związane zarówno z Garonne rzeki i Kanału-du-Midi (która łączy Morze Śródziemne z Zatoki Biskajskiej). Około. 415.000 mieszkańców Tuluzie (2010). Jeżeli szacuje się przedmieścia, wzrost populacji do około 800.000.

Dzięki położeniu w połowie drogi między Morzem Śródziemnym i Zatoce Biskajskiej, Tuluza zawsze był ważnym ośrodkiem ruchu. Miasta biznesu w ostatnim czasie został mocno związany z handlem i przemysłem. To było szczególnie ważne, samolot – ponieważ główną bazą dla flybrikken Airbusa w Tuluzie. Ponadto zainwestowano w edukację i Tuluza otrzymała własną uczelnię już w 1230.

Wśród atrakcji miasta można pokazać kilka interesujących muzeów, w tym „Musée des Augustins” (pierwotnie augustianów od 1400), który ma dużą kolekcję rzeźb z czasów rzymskich i średniowiecza. Także kilka klejnotów architektury należy wspomnieć, w tym średniowiecznym romańskiej bazyliki św Sernin. Inne średniowieczne kościoły są jakobina Church i St Etienne Cathedral, drugi rozpoczął się w 1100s. Hall wieś od 1700 roku jest również popularnym miejscem.

W przeciwnym razie, Canal du Midi Dużą atrakcją – kanał, który został zbudowany już w 1600, tak że Garonne rzeki, która wpada do Morza Śródziemnego, był związany z Oceanu Atlantyckiego, Zatoki Biskajskiej. Kanał biegnie między Tuluza i Bordeaux.

Najbliższe lotnisko jest Tuluza-Blagnac Airport, położony 6,7 km na północny-zachód od miasta.