Wypożyczalnia samochodów Tuluza Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tuluza Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tuluza Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tuluza Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tuluza Lotnisko

Wynajem samochodu Tuluza Lotnisko
Wynajem aut Tuluza Lotnisko

Tuluza-Blagnac Airport (TLS) – Aéroport de Tuluza-Blagnac – jest port lotniczy położony 6,7 km na północny zachód od Tuluza centrum – w regionie Midi-Pyrénées.Lotnisko obsługuje około 6,5 mln pasażerów rocznie – oprócz funkcjonowania jako środowisko testowe dla samolotu Airbus fabryki (który ma swoją główną fabrykę w pobliżu lotniska).

Bezpośrednie loty z lotniska Tuluza-Blagnac do większości dużych miast w pozostałych Francji, a do wielu miejsc w całej dużej części świata.

Aby dostać się z lotniska do centrum Tuluzy, to jest najbardziej efektywne w użyciu autobus, ale jest też kilka regularnych linii autobusowych. W przeciwnym razie, można oczywiście wybrać taksówkę. Jeśli chcesz wynająć samochód w Tuluzie, możesz skontaktować się z jedną z międzynarodowych agencji wynajmu samochodów są reprezentowane na lotnisku – w tym Avis, Budget, Europcar, Hertz, National, Sixt.

W terminalu i jest tam dobry wybór sklepów i kiosków, a we wszystkich siedmiu punktów gastronomicznych (bary, kawiarnie i restauracje). Inne udogodnienia na lotnisku są banki, bankomaty, centrum biznesowe, automaty oraz dostępu do Internetu. W obszarze Blagnac zawiera między 10 a 20 hoteli do wyboru, jeśli chcesz na pobyt w pobliżu lotniska.