Wypożyczalnia samochodów Tunezja

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Tunezja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tunezja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tunezja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tunezja

Wynajem samochodu Tunezja
Wynajem aut Tunezja

Tunezja jest państwem arabskim i najmniejszym krajem Afryki Północnej. Graniczy z Algierią na zachodzie, Libią na południowym wschodzie oraz na wybrzeżu Morza Śródziemnego, na północy i wschodzie. Kraj liczy 10 732 900 mieszkańców (2012) i ​​kapitałowe Tunis położony jest w północno-wschodniej przez Morze Śródziemne.Arabski jest językiem urzędowym, a około 98% ludności to muzułmanie.

Krajobraz zdominowany jest przez góry Atlas na północy i stepu i pustyni na południu. Około 40% to część Sahary. Tunezja była kolonią francuską 1881/56. Od 1987 do 2011 miał autorytarnego reżimu prezydenta Zine władzy El Abidin Ben Ali. Po rozległych protestów w grudniu 2010 r. i styczniu 2011 musiał uciekać. Impreza została nazwana po jaśminowej rewolucji narodowej kwiat tej samej nazwie.

Wśród atrakcji turystycznych Tunezji jest kosmopolityczne Tunis kapitałowe, starożytne ruiny Kartaginy, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, muzułmańskie i żydowskie kwartały Jerba i nadmorskich kurortów poza Monastir, który przyciąga wielu turystów karty. Według The Nowy Jork Times, Tunezja jest „znany ze swoich złotych plaż, słońca i Luksusowy”

Popularne wśród turystów, jest biały i niebieski miasto Sidi Bou Said 20 km na północ od Tunisu z uroczymi uliczkami i domy pięknie położonych na Morzu Śródziemnym. Oto artyści, tacy jak Paul Klee i Henri-Gustave Jossot znaleziono zarówno pokój i inspirację. Miasto Kairouan jest czwartym muzułmanów „najbardziej świętego miasta Mekki, Medyny po i Jerozolimie. Ma ponad 50 meczetów, i ma ważną dziedziną dywan.

Tunezja szereg pokazać archeologicznych. Dougga to starożytne miasto rzymskie w północnej Tunezji, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto jest bardzo dobrze zachowany i jest dobrym przykładem architektury romańskiej. Aby dowiedzieć się więcej o bogatej historii Tunezji i różnych cywilizacji, które rządziły w kraju jest warte podróży do Narodowego Muzeum Bardo w Tunisie znajduje się w starym pałacu w Tunisie.

Główne lotnisko Tunezji jest Tunis Carthage International Airport, położony na obrzeżach Tunisu.

Miejsca docelowe