Wypożyczalnia samochodów Turcja

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Turcja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Turcja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Turcja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Turcja

Wynajem samochodu Turcja
Wynajem aut Turcja

Republika Turcji ma 77,8 milionów mieszkańców (2010), oba znajdują się w południowej Europie i południowo-zachodniej Azji.

Turcja graniczy osiem krajów w całej, Bułgarii i Grecji (w Europie), a także w Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Iranu, Iraku i Syrii (W Azji).Turcja ma również na wybrzeże Morza Śródziemnego na południu Morza Egejskiego na zachodzie a Morzem Czarnym na północy.

Kraj ma w dużej mierze klimat kontynentalny – z łagodniejszym klimacie śródziemnomorskim, w południowej części.

Turcja jest krajem o kompleks nowych i starych architektury, jak i Kościołów chrześcijańskich obok islamskich meczetów. Turcja rośnie turystyki w ostatnich latach, zwłaszcza turystyki czarterowy. Turcji na południe i na zachód wybrzeża mają piękne plaże i atrakcji turystycznych słońca i wakacje. Inaczej Turcja może zaoferować egzotyczne kultury, zabytków, wspaniałe meczety i tętniącego życiem Tłumy dużych miastach.

Bosfor i Morze Marmara, łączący Morze Czarne i Morze Egejskie i oddziela azjatyckiej części Turcji od Europy. Stambułu znajduje się po obu stronach na Bosfor, i jest tym samym tylko metropolie na świecie, znajduje się na dwóch kontynentach. Stambuł ma 11 mln mieszkańców i jest w Turcji kulturalnych, handlowych i centrum finansowego.Miasto ma wiele atrakcji turystycznych – w tym pałace, fortyfikacje i budynki z czasów sułtana.

Stolicą Turcji jest Ankara, a także z jej 4 mln mieszkańców kraju drugie największe miasto.Inne duże miasta w Turcji Izmir, Bursa, Adana, Gaziantep i Antalya.

Główne lotnisko Turcji jest międzynarodowe lotniska Ataturk, ale również lotnisko w Antalyi i Ankara Esenboga Airport to tylko niektóre z narodu najbardziej ruchliwych.