Wypożyczalnia samochodów Ukraina

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Ukraina

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Ukraina. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Ukraina. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Ukraina

Wynajem samochodu Ukraina
Wynajem aut Ukraina

Ukraina jest krajem w Europie Wschodniej, położone na wybrzeżu Morza Czarnego na południu. Graniczy Rosja na wschodzie i północnym wschodzie, na północnym zachodzie Białorusi, Polsce, Słowacji i na Węgrzech, na zachód, Rumunia i Mołdawia na południowy zachód.Po Rosji, Ukraina jest największym krajem na kontynencie europejskim kraju liczy 44.457.102 (2012) mieszkańców, a stolicą jest Kijów.

Ukraina była częścią Związku Radzieckiego w 1922 roku, ale stał się niezależny ponownie po Związek Radziecki rozpadł się w 1991 roku.

W ostatnich latach w branży turystycznej w kraju podniósł. Kapitał Kijów to piękne miasto z wieloma zabytkowymi budynkami i dobrze zachowane miasto.Andriyvsky Uzviz miasta jest najstarsza ulica. Brukowane i kręte ulice pełne ulicznych muzyków, artystów sprzedających swoje prace i kramy z pamiątkami i antykami obu. Hagia Sofia Kościół jest prawie 1000 lat, a najstarszy kościół. Został zbudowany przez księcia Jarosława Mądrego, który jest pochowany w kościele. Hagia Sofia pochodzi od świątyni Hagia Sofia Istanbul i wiele z architektury bizantyjskiej.

W Czarnobylu muzeum w Kijowie ma wiedzieć więcej o tym, co się stało w Czarnobylu, która jest dziesięć mil poza Kijów, kiedy został uderzony przez najgorszym wypadku jądrowego w historii w 1986 roku.

Dwa km poza centrum miasta jest muzeum wojny. Jest to największy w kraju muzeum i ma więcej niż 300 000 eksponatów.Muzeum będzie zawierać na naziokkupasjonen, odporności i bitwę Dniepru.

W lecie na wybrzeżu Morza Czarnego, popularne wśród turystów. Krym ma wspaniałe plaże i przyjemny klimat, skaliste góry, płaskowyże i ruin. Miasto znajduje Jałcie na Krymie, i jest najbardziej znany konferencji w Jałcie między Churchill, Roosevelt i Stalin trzech miesięcy od końca II wojny światowej.

W Karpatach, istnieją dobre warunki do jazdy na nartach, turystyka, rybołówstwo i myślistwo.

Kijów Boryspol International Airport to największy port lotniczy położony 29 km na wschód od Kijowa.

Miejsca docelowe