Wypożyczalnia samochodów Valletta

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Valletta

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Valletta. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Valletta. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Valletta

Wynajem samochodu Valletta
Wynajem aut Valletta

Valletta (La Valetta) stolicy Malty, i znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu głównej wyspy, na cyplu pomiędzy dwiema zatokami Grand Harbour i Marsamxett Harbour. Miasta wielkości jest skromny. Jedynie około 6300 osób mieszkających tam (2006).

Firmy w mieście dominują handlu i turystyki, portu promowego na Sycylii w Włoszech.Miasta uniwersytet został założony w 1769 roku.

Valletta została założona 28 Marca 1556 w celu upamiętnienia zwycięstwa nad Turkami dziewięć lat wcześniej. Założycielem był Jean de Vallette (1494-1568), który był Wielki Mistrz Zakonu Johan ćwieki. Valletta było długo siedzibą Johan Brads Templariuszy, który charakteryzuje niektórych starych budynkach. Obejmuje to „Pałac Wielkiego Mistrza”, gdzie Zakonu wielcy mistrzowie są pochowani. Obecnie również funkcjonować jako budynku rządu Malty.

Pomimo Valletta zostały poważnie uszkodzone w czasie 2 Wojna światowa nadal charakteryzuje miasto wąskich, stromych uliczek i architektury epoki baroku. Także innych epok – w tym Neoklasycyzm – są reprezentowane. Valetta jest w całości na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wśród poszczególnych atrakcje to m.in. Narodowe Muzeum Archeologiczne jest popularne. To mieści się w budynku z 1500, który znajduje się na głównej ulicy, Triq ir-Republika. Oto prawie cała historia Malty łączone. Inną atrakcją jest Katedra imponujące dziurawca, zbudowany w 1570-roku dla Rycerzy Johan Brads-order. Szczególnie wnętrze jest wspaniałe. Jest też muzeum w katedrze, gdzie takie można zobaczyć prace Caravaggio – i katedra w krypcie, założyciela miasta, Jean de la Vallette, pochowany.

Przy wjeździe do miasta, na małych Sciberras półwyspu, jest słynna twierdza St Elmo od 1500.

Jedyne lotnisko na Malcie, Malta International Airport, położony 5 km na zachód od Valletty miasta.