Wypożyczalnia samochodów Velje

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Velje

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Velje. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Velje. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Velje

Wynajem samochodu Velje
Wynajem aut Velje

Duński portowym mieście Vejle znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Jutlandii – głowa fiord Vejle – i należy do Regionu Południowej Danii. Vejle to stolica i największe miasto z 51.300 mieszkańców (2011).

Vejle jest kulturalnym i gospodarczym centrum gminy, a także nowoczesne miasto handlowe – tam, gdzie jest dobre zakupy – zarówno małych sklepów i dużych domów towarowych.

W mieście najbardziej popularnych atrakcji turystycznych należą Sankt Nicolai Kościół – gdzie najstarsze części pochodzą z 1200s, Hall Vejle Miasta w stylu neogotyckim z 1879 roku, Windmill Vejle – jedna z miasta vartegn od 1847 i jest notowana na wzgórzu z widokiem na „Himmelpind”, Vejle, Muzeum Miejskie w Vejle Kunstmuseum – z kolekcji sztuki w tym Zawiera dzieła słynnego malarza Rembrandta i doświadczenie miasta „Ecolarium” – koncentruje się na ekologii i recyklingu.

Ok. 30 km na zachód od Vejle jest „Lego Land”, który jest jednym z Danii najbardziej popularnych atrakcji turystycznych.W miejscowości Jelling – 13 km na północny zachód od Vejle – są dwa słynne runesteiene „Jellingesteinene” z 1000 – który jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jelling posiada wiele zabytków z epoki wikingów i centrum wystawowego.

Najbliższe lotnisko jest Billund Airport, położony 28 km na zachód od Vejle.