Wypożyczalnia samochodów Washington DC

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Washington DC

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Washington DC. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Washington DC. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Washington DC

Wynajem samochodu Washington DC
Wynajem aut Washington DC

Washington DC USA kapitału, a miasto również odrębne powiatu (District of Columbia) poza amerykańskiego systemu państwowego.Waszyngton znajduje się na Anacostia River, która jest dopływem rzeki Potomac. Domem dla ponad 550.000 ludzi w stolicy (2010), podczas gdy region metropolitalny (Washington-Baltimore) posiada łącznie mieszka około 8 milionów.

To była własna decyzja Jerzego Waszyngtona zamiast związków kapitału, kiedy US zarząd przeniesiona tu w 1800, nowy oczywiście miasto nazwane Unii „ojca”.

Kapitału prowadzi do zaciekłej zaangażowania instytucji publicznych i budynków wspaniały. W trakcie 1800 roku, Washington w pięciu uczelniach – oprócz kilku instytutów badawczych (w tym słynnego Smithsonian Institution).

Wśród zabytków w Waszyngtonie słychać ważnych budynków użyteczności publicznej – głównie embedsbolig prezydenta, Biały Dom, ale także, między innymi, narzucania Kapitol z piękną kopułą – gdzie sześć metrowa „Statua Wolności” znajduje się na górze.Inne historyczne budynki, wymienione przez klasycznych modeli, Sąd Najwyższy (Supreme Court) i kilka budynków rządowych – w tym Departamentu Obrony Pentagonu. Istnieje również wiele innych wspaniałych budowli w stylu klasycznym w Waszyngtonie, który w przeciwieństwie do innych amerykańskich miastach, a nie drapacze chmur.

Powierzchnia Mall z pięknymi parkami i architektura wspaniałe, jest także magnesem turystycznym. Tutaj znajdziemy takie Washington Monument, składający się z 170 metrowej obelisku. Obszar ten jest również Lincoln Memorial, przypominający świątyni greckiej marmuru – gdzie jest gigantyczny pomnik Abrahama Lincolna. Stąd i całej rzeki Potomac, można śledzić na most „Arlington Memorial Bridge” na „Arlington National Cemetery” – słynny honorowy cmentarz, gdzie wielu znanych Amerykanów pochowany. Należy również zauważyć, że Waszyngton ma jeden z największych kościołów – Washington Katedralnego.

Washington jest naturalne, jest również jednym z najważniejszych amerykańskich miastach kulturalnych. Istnieje wiele znanych instytucji kulturalnych, które przyciąga wielu turystów. Obejmuje to Narodowa Galeria Sztuki – jedna z największych na świecie kolekcji dzieł sztuki, National Collection of Fine Art, Freer Gallery of Art i National Portrait Gallery. Wspomnieć należy także John F. Kennedy Center for the Performing Arts (gdzie zarówno opera, koncert i teatr scen).

Inne główne atrakcje kulturalne m.in. Muzeum Narodowe i National Air and Space Museum. Co więcej, Waszyngton posiada jeden z największych na świecie bibliotece, Biblioteka Kongresu (Library of Congress) – oraz jeden z najlepszych orkiestr w Ameryce (National Symphony Orchestra).

Miasto ma dwa główne lotniska – Washington Dulles International Airport, położony 42 km na zachód od centrum miasta i Ronald Reagan Washington National Airport. To jest 7 km na południe od miasta.