Wypożyczalnia samochodów Wenecja Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Wenecja Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Wenecja Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Wenecja Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Wenecja Lotnisko

Wynajem samochodu Wenecja Lotnisko
Wynajem aut Wenecja Lotnisko

Venice Marco Polo Airport (VCE) znajduje się na kontynencie, około 15 km na północ od centrum Wenecji i jest jednym z głównych lotnisk w północnych Włoszech.Lotnisko obsługuje 8 milionów turystów roku (2011), i tym samym jest jednym z pięciu najbardziej ruchliwych portów lotniczych w kraju.

Włoska nazwa lotniska jest „Aeroporto di Wenecja Marco Polo”.

41 linie lotnicze – w tym SAS, norweskim, Swiss Air i KLM – mają bezpośrednie loty z lotniska Marco Polo do prawie 50 miast w Norwegii i za granicą.

Lotnisko zostało otwarte w 1960 roku i posiada jeden terminal budynek. Istnieje wiele udogodnień dla podróżnych – w tym duży wybór sklepów, barów kawowych / restauracji / kawiarni, jak również informacje licznika, bank, bankomaty, poczta, sala modlitwy, pierwszej pomocy, sauna / masaż masażu i na poczcie. Jest również bezprzewodowy dostęp do internetu w budynku lotniska i terminali jest dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Transport z lotniska do centrum Wenecji składa się głównie z autobusem lub taksówką. Ponadto, można podróżować przez morze z autobusów łodzi blisko budynku terminala, a bilety można nabyć w hali przylotów. Łodzie „Alilaguna” kursuje co 15 min. do centrum.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Wenecji, w sumie 10 firm wynajmujących samochody jej filii w hali przylotów na lotnisku. Istnieje również renomowanych i międzynarodowych operatorów, takich jak Avis, Hertz, Europcar i oszczędny.