Wypożyczalnia samochodów Wenezuela

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Wenezuela

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Wenezuela. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Wenezuela. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Wenezuela

Wynajem samochodu Wenezuela
Wynajem aut Wenezuela

Wenezuela to kraj, na północnym wybrzeżu Ameryki Południowej, ale liczy 28.946.101 (2011) mieszkańców.Graniczy Kolumbię na zachód, Brazylia na południu i południowym wschodzie, i Gujany na wschód.Poza wenezuelskiego wybrzeża wyspy Aruba, Curacao, Bonaire i Trynidadu i Tobago.

Stolica Caracas, a oprócz hiszpańskiego, Konstytucja uznaje ponad trzydzieści rdzennymi językami.

Nazwa Wenezuela oznacza „Mała Wenecja”, której nazwa hiszpański żeglarz Alonso de Ojeda dał północnego wybrzeża Ameryki Południowej w 1499 roku, kiedy okazało się, że hinduskie pælebygninger w Lago de Maracaibo.

Wenezuela jest uważana za kraj o bardzo wysokiej różnorodności biologicznej i krajobrazu zróżnicowane. W północno-zachodniej i wzdłuż wybrzeży Karaibów na północy jest przedłużenie Andów z najwyższym Pico Bolivar górskiej położonej 5007 m Dorzecze Amazonki w południe, a wybrzeże Karaiby na północ. Jest to przede wszystkim charakter, który przyciąga turystów do kraju. Wenezuela ma największe rezerwy ropy naftowej na świecie, a jej gospodarka jest silnie uzależniona od ropy naftowej.

Salto Ángel (englefossen) to najwyższy wodospad na świecie, o wysokości 1002 metrów. Znajduje się w Parku Narodowym Canaima, na południowy wschód od kraju, i jest 19 razy wyższy niż Niagara Falls.

W Morrocoy National Park położony na wschód od wybrzeża Morza Karaibskiego, kombajnu turkusowe wody i białe plaże odkrycia w lasach wokół że ma mnóstwo zwierzyny.

Najbardziej popularne wśród turystów jest Isla Margarita, wyspa na wschód od Morza Karaibskiego. Oprócz posiadania wszystkiego karaibskiej wyspie wydają się być z natury, białych plaż i błękitnego morza, jest znany na wyjątkowy rynek, pałac piękny i kilku wielkich katedrach i kościołach, wśród nich biały Basilica de la Virgen del Valle. Plaża Playa El Yaque ma bardzo dobre warunki forwindsurfing.

Simon Bolivar International Airport, największy w kraju port lotniczy położony 21 km poza Caracas.

Miejsca docelowe