Wypożyczalnia samochodów Wyspy Bahama

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Wyspy Bahama

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Wyspy Bahama . Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Wyspy Bahama . Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Wyspy Bahama

Wynajem samochodu Wyspy Bahama
Wynajem aut Wyspy Bahama

Wyspy Bahama lub Bahamy Sambandet (Commonwelth Bahamów) jest niezależną anglojęzyczny naród w Indiach Zachodnich. Wyspy Bahama składa się z 700 wysp położonych na Oceanie Atlantyckim, na wschód od Florydy w Stany Zjednoczone, na północ od Kuby i reszty Morza Karaibskiego i na zachód od wysp Turks i Caicos.Archipelag składa się z 316.182 (2012) mieszkańców.

Wyspy Bahama również składa się z ponad 2000 wysp i raf rozciągających 850 km na południowy wschód od wschodniego wybrzeża USA. Najbliższe sąsiedzi są w północno-zachodniej USA, Kuby i Haiti w południowo-zachodniej i brytyjskich posiadłości Turks i Caicos na południowym wschodzie. Malownicze wyspy przyciągają miliony turystów rocznie.

Największa wyspa na Bahamach jest na Andros zachodniego i tzw. Stolica Bahamów i największe miasto, Nassau, znajduje się na małej wyspie New Providence.Inne ważne wyspy m.in. Grand Bahama, Crooked Island, Long Island, San Salvador, Eleuthera i Great Abaco.

Gdy Krzysztof Kolumb po raz pierwszy odkrył Amerykę 12 Października 1492 był pierwszym z Bahamów przybył do. Arawak Indianie żyjący na wyspach były szybko likwidowane lub deportowani przez Hiszpanów. Brytyjscy piraci, przemytnicy, zbójnicka i realizowane odcisnęły swoje piętno na wyspach wielu lat. Bahamy stały się brytyjską kolonią korony w 1718 roku. W 1973 roku, Bahamy pełna niezależność i powstała jako oddzielnego państwa, ale nadal jest członkiem Wspólnoty Narodów (dawniej „British Commonwealth”) z Queen Elizabeth II jako głowy państwa.

Państwa są zależne od zagranicznych inwestycji, a import o wszystkich produktach spożywczych i przemysłowych z USA. Chiny jest głównym inwestorem zagranicznym.Ale Bahamy są jeszcze bardziej stabilna gospodarka od wielu innych sąsiadów karaibskich. Turystyka jest głównym źródłem dochodu, ponad połowa PKB kraju pochodzi z turystyki. Jest to przede wszystkim przyjemny klimat tropikalny i piękne piaszczyste plaże otoczone przez rafy koralowe, które przyciągają turystów. Każdego roku, 4,5 do 5 milionów land turyści. Wyspy mają subtropikalny do tropikalnego klimatu, który jest moderowany przez Golfsztrom, szczególnie w zimie.

Wyspy Bahama ma kilka lotnisk. Najważniejsze, Lynden Pindling International Airport na New Providence, Grand Bahama International Airport w Grand Bahama Island oraz Marsh Harbour International Airport w Abaco Island.

Miejsca docelowe