Wypożyczalnia samochodów Zagrzeb Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Zagrzeb Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Zagrzeb Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Zagrzeb Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Zagrzeb Lotnisko

Wynajem samochodu Zagrzeb Lotnisko
Wynajem aut Zagrzeb Lotnisko

Zagrzeb Airport (ZAG) jest największym Chorwacja port lotniczy położony 17 km na południowy wschód od Zagrzebia centrum.Lotnisko nazywa się w języku ojczystym „Luka Zagrzeb Zračna”, ale również nazywany często Pleso lotniska, ponieważ znajduje się w dzielnicy Jezioro.

Zagrzeb Airport został otwarty w 1966 i posiada jeden terminal budynek. Lotnisko obsługuje około 2,1 mln pasażerów rocznie.

Z lotniska są bezpośrednie loty do wielu miejsc zarówno w kraju jak i za granicą, a linie lotnicze Croatia Airlines, Aeroflot, Air France, KLM, Lufthansa, Easyjet i Wiss powietrza ma bezpośrednie loty stąd do znanych miast, takich jakKopenhaga, Paryż, Moskwa, Wiedeń, Monachium, Berlin, Wenecja i Sztokholm.

Usługi na lotnisku, zawiera takie kawiarnie / restauracje / bary, sklepy, licznik informacje, biznes-lounge, poczta, bankomat, bank, kantor wymiany walut i obszar z dostępem do bezprzewodowego Internetu.

Ponadto, liczba biur wynajmu samochodów w hali przylotów na lotnisku. Znajdziemy tu, między innymi, Sixt, Avis, Hertz An Nova, Europcar i oszczędny.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Zagrzebiu, będzie to wygodne, aby to zrobić przed przyjazdem. Potem juz będzie gotowy po przyjeździe na lotnisko.

Inne środki transportu aby dostać się do centrum Zagrzebia składa taksówką lub autobusem. Podróżowanie z promu chodzi. 40 min., I przystanek autobusowy na Dworcu Centralnym w Zagrzebiu.