Wypożyczalnia samochodów Zakynthos

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Zakynthos

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Zakynthos. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Zakynthos. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Zakynthos

Wynajem samochodu Zakynthos
Wynajem aut Zakynthos

Zakynthos to wyspa na Morzu Jońskim, która leży na zachodnim wybrzeżu Grecji (I część archipelagu Wysp Jońskich).Głównym miastem o tej samej nazwie co wyspa, a także sprawia, że ​​prefektury jako Zakynthos jest centrum administracyjnym dla. Ogólnie wyspa jest domem dla ok.. 40.000 mieszkańców i zajmuje powierzchnię około 410 km2.

Ludzie mieszkali na Zakynthos od epoki kamiennej, a wyspa jest wymieniona w Iliadzie i Odysei, głównych dzieł ślepego Homera oldtidsdikteren. The Saint Dionysios Zakynthos wyspy jest głównym patronem, urodzony w 1546.

Istnieje kilka zabytków na Zakynthos, jako wyspa kilka razy został trafiony przez katastrofalne trzęsienie ziemi – ostatni raz w 1953 roku. Tylko cztery budynki w mieście Zakynthos przeżył, a trzy z nich należą wyspy atrakcje turystyczne: Katedra św Dionysos, St Nicholas Church i National Bank.

Inaczej Zakynthos popularnym miejscem turystycznym dla nurków, są tam również kilka pięknych plaż tutaj. Wyspa jest prawdopodobnie najbardziej znany jest duże żółwie morskie, które przychodzą tu co roku, aby złożyć jaja w piasku. Oznacza to, że na niektórych plażach wprowadzono pewne ograniczenia, w tym zakaz kopania w piasku, a niektóre plaże nie masz dostępu do opinii publicznej po raz. 19. Wyjątkową atrakcją w Navagio na południowo-zachodnim wybrzeżu jest wrak starego statku przemytnika, która dostępna jest tylko z morza.

Zakynthos Lotnisko chodzi. 6 km na południe od miasta Zakynthos.