Wypożyczalnia samochodów Zambia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Zambia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Zambia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Zambia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Zambia

Wynajem samochodu Zambia
Wynajem aut Zambia

Zambia jest krajem śródlądowym znajdują się w południowej Afryce. Graniczy z Demokratycznej Republiki Konga na północ, na wschód, Malawi, Tanzania na północny-wschód, Mozambiku, Zimbabwe, Botswana i Namibia na południe, i Angoli na zachodzie.Kraj liczy 14.309.466 (2012) mieszkańców i jest stolicą Lusaka.Zambia jest krajem chrześcijańskim, ale istnieje kilka tradycyjnych religii. Językiem urzędowym jest angielski. Głównym lokalny język, zwłaszcza w Lusace, Nyanja

W 1964 kraj uzyskał niepodległość od Wielkiej Brytanii. Zambia, dawniej Rodezja Północna, został nazwany na cześć brytyjskiego imperializmu Cecil John Rhodes (1853-1902), który zarobił fortunę kosztem zasobów naturalnych w południowej Afryce. Kraj ma poważne problemy z epidemią HIV / AIDS, a około 70% z Zambijczyków żyje poniżej progu ubóstwa. Rolnictwo jest ważne dla gospodarki, ale kraj ma znaczne zasoby mineralne, takie jak nikiel, cyny, miedzi i uranu, a to przyciąga międzynarodowych przedsiębiorstw górniczych. W szczególności, jest ważne, miedzi do gospodarki.

Victoria Falls, który znajduje się na południowy zachód kraju jest jedną z głównych atrakcji Zambii turystycznego. Największy spadek jest 108 metrów wysokości i jednym z najbardziej popularnych miejsc jest „diabelska basen.” Większość odwiedzających przyjechać przez lotnisko w Victoria Falls Livingstone, położonej niedaleko granicy z Zimbabwe. Domy Livingstone muzeum w zajmujący sposób przekazuje historii kraju. Lake Kariba, który jest 200 km długości i 50 km szerokości i znajduje się dwie godziny poza Lusaka, jest ważnym rekreacyjne idealne miejsce na wycieczki.

Zambia części jeziora Tanganika z trzema innymi krajami północy. Jest to jeden z najstarszych, jezior najgłębszych i najdłuższych na świecie z wielu kolorowych ryb tropikalnych.

Zambia ma wiele parków narodowych, z których jeden jest South Luangwa National Park w północno-wschodniej Zambii. Oferuje on w Afryce najbardziej nienaruszony system rzeczny, a znany jest z bogatej flory i fauny. Obejmuje on hipopotamy i słonie sawanny. Parki narodowe są w większości dobre warunki do mieszkania.

Kenneth Kaunda International Airport Położony ok. 25 km na zachód od Lusaki.Livingstone i Harry Mwanga Nkumbula International Airport jest położony najbliżej Victoria Falls.

Miejsca docelowe