Wypożyczalnia samochodów Zimbabwe

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Zimbabwe

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Zimbabwe. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Zimbabwe. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Zimbabwe

Wynajem samochodu Zimbabwe
Wynajem aut Zimbabwe

Zimbabwe jest krajem śródlądowym, jak Republika Południowej Afryki, który graniczy RPA na południu, Botswanie, na południowy zachód, Zambia w północno-zachodniej i Mozambiku na wschód.Kapitał jest Harare, a kraj liczy 12.619.600 (2012) mieszkańców.Zimbabwe ma trzy oficjalne języki: angielski, Shona i Sindebele.

Z powodu zamieszek w kraju jest Zimbabwe turystyka zmalała. Prezydent kraju Robert Mugabe jest u władzy od 1980 roku i zmienił konstytucję. Choć był niegdyś słynny wyzwolicielem Mugabe stał się jednym z najbardziej despotyczny i skorumpowany dyktator, który zniszczył dawną względnie dostatniego Zimbabwe i uczynił go jednym z najbiedniejszych krajów na świecie o najniższym długości życia. W ostatnich latach nie mieliśmy większych problemów z inflacją. Do roku 2007, czwarty z mieszkańców opuściło kraj z powodu sytuacji politycznej.

Najbardziej popularne wśród turystów jest Victoria Falls na granicy Zambii północno-zachodniej części kraju. Jest to także Victoria Falls National Park jest jednym z ośmiu parków narodowych w Zimbabwe. Największym z nich jest Hwange National Park, jest to kilka godzin jazdy od Victoria Falls i znany jest z niesamowitej przyrody, gdyż znajduje się na rzece Zambezi. Tutaj można spotkać stada słoni afrykańskich i zebr, MM żyrafy. Również drapieżniki takie jak lwy i afrykańskiego dzikiego psa, tutaj.

Ruiny w „Wielkiego Zimbabwe” (Great Zimbabwe) wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To jest kamień, ruiny starożytnego miasta, które było centrum wielkiego imperium, znane jako Munhumutapaimperiet (ok. 1250/29). To imperium rządził powierzchni o tej samej wielkości, jak dzisiejsze Zimbabwe

The Highlands Wschodniej są górzysty obszar w pobliżu granicy z Mozambikiem. Najwyższy szczyt w Zimbabwe, Mount Nyangani na 2593 m znajduje się tutaj, jak również góry Bvumba i Nyanga Parku Narodowego.

Harare International Airport w Harare jest główny międzynarodowy port lotniczy w Zimbabwe.Bulawayo Airport jest ważnym lotniskiem.

Miejsca docelowe