Wypożyczalnia samochodów Abrantes

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Abrantes

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Abrantes. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Abrantes. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Abrantes

Wynajem samochodu Abrantes
Wynajem aut Abrantes

Abrantes to mała miejscowość położona w środkowej Portugalii.Miasto ma ok.. 18.000 mieszkańców – i jest centrum gminy Abrantes, co ma liczba ludności około 40.000. Abrantes należą inaczej obszar administracyjny Distrito de Santarem. Tagus rzeka, która przepływa przez miasto, jest żeglowna dla małych statków, tu i na dół do wybrzeża.

W 1173 r. zamek wymieniony Abrantes, a ta jest obliczana jako historyczny punkt wyjścia. Miasta Główną atrakcją jest Fortaleza de Abrantes (lub Castelo de Abrantes), zbudowany w 1300 roku na ruinach starego zamku. Twierdza została średniowieczny zniszczony przez trzęsienie ziemi, ale przebudowany w 1500. W ścianach kilka budynków, w tym dawny kościół Santa Maria de Castelo z 1500, który dziś mieści się muzeum „Don Lopo de Almeida muzeum” – nazwa pochodzi od jednej z okolicznych rodzin najpotężniejszych. Członkowie rodziny Almeida jest pochowany w kościele. Istnieje również kilka interesujących dzieł sztuki – zarówno obrazy i rzeźby.

W przeciwnym razie istnieje wiele malowniczych kościołów w małym miasteczku. Najczęściej odwiedzane jest piękny średniowieczny kościół „Iguja de São Vicente.” Również po mieście istnieje wiele architektonicznych atrakcji – w tym zamek „Castelo de Almourol” – co jest o 10 km od centrum miasta.

Nad brzegiem rzeki Tag, to przyniósł duży, atrakcyjny park – związane z imponującym parku wodnego Aquapolis. Jest to jeden z najbardziej popularnym miejscem turystycznym Abrantes „, szczególnie dla rodzin.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Lisbon Portela Airport, który znajduje się 140 km na południowy zachód od Abrantes.