Wypożyczalnia samochodów Adelaide Lotnisko

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Adelaide Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Adelaide Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Adelaide Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Adelaide Lotnisko

Wynajem samochodu Adelaide Lotnisko
Wynajem aut Adelaide Lotnisko

Adelaide Airport (ADL) jest blisko do dzielnicy West Beach – 6 km na zachód od Adelajdy centrum.To lotnisko jest największym w Australii Południowej, i kraju 5-gi najbardziej ruchliwych.Adelaide Airport obsługiwał całe 7.300.000 podróżnych w okresie czerwiec 2010 – czerwiec 2011.

Lotnisko zostało otwarte w 1955 roku i został rozbudowany i zmodernizowany w 2005 roku. Adelaide Airport od 2005 roku otrzymała kilka nagród i wyróżnień, a tym został nazwany „świecie drugie najlepsze lotnisko międzynarodowe.”

Linie lotnicze działające bezpośrednie loty z Adelaide Airport należą Powietrze Nowa Zelandia, Cathay Pacific, Malezja Airlines, Jet, Katar, Tiger Airways i Singapore Airlines.

Aby dostać się do centrum miasta Adelaide, można użyć taksówką, autobusem lub wynajem samochodu. Znanych firm, takich jak wynajem samochodów Avis, Budget, Europcar, Hertz i Thrifty mają biura na lotnisku.

Adelaide Airport oferuje podróżującym szereg udogodnień – w tym dostępu do internetu, sklepy, apteki, restauracje i kawiarnie, kioski i kantor wymiany walut i bankomaty. Lotnisko posiada zarówno krótkie i długie parkowanie dostępne. Jeden stwierdzi kilka zakwaterowanie w pobliżu lotniska – w tym Adelaide Adelaide Airport Motel.