Wypożyczalnia samochodów Australia

Porównaj ceny u ponad 1600 firm oferujących wypożyczanie aut

Niskie ceny wypożyczenia auta gwarantowane

Porównujemy oferty z ponad 1600 wypożyczalni aut i wynajdujemy najniższe ceny

Marki wysokiej jakości

Porównaj ceny ze wszystkich najpopularniejszych agencji wynajmu aut takich jak Avis, Sixt, Hertz czy Europcar.

Nielimitowany przebieg i ubezpieczenie

W większości lokalizacji w cenę wliczono ubezpieczenie i nielimitowany przebieg.

Żadnych ukrytych kosztów

Nie dodajmy żadnych prowizji za korzystanie z kart kredytowych i innych ukrytych kosztów.

Anuluj lub zmień rezerwację za darmo

Darmowe anulowanie na 48 godzin przed zarezerwowanym czasem odbioru auta. Brak opłat za zmiany w rezerwacji

Zawsze dostępni

Nasze centrum obsługi klienta jest dostępne zawsze, kiedy masz jakiś problem

Tani wynajem samochodów Australia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Australia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Australia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Australia

Wynajem samochodu Australia
Wynajem aut Australia

Australia jest zarówno stan i oddzielny kontynent, o powierzchni prawie 7,7 milionów km2, stanowi ponad 85% całkowitej masy ziemi kontynentu Oceanii. Istnieje obecnie około 20 milionów ludzi w Australii. Australijscy tubylcy (Aborygeni) stanowi jedynie 2,2% tej populacji, podczas gdy zdecydowana większość to potomkowie europejskich imigrantów. Dominującym językiem kraju jest język angielski.

Australia jest niezależnym państwem w ramach Wspólnoty Brytyjskiej i ma Queen Elizabeth II jako formalną głową państwa, reprezentowany przez gubernatora generalnego. W praktyce, jest to własny rząd Australii, na czele z premierem, razem z parlamentem rządzi krajem.

Australia to nowoczesne państwo z konsekwentnie wysokiej zamożności i dobrze rozwiniętej infrastruktury. Wśród głównych branż są produkcja, rolnictwo i turystyka. Edukacja jest też mocno podkreślić, a kraj ma aż 38 uniwersytetów.

Część tego, co jeszcze wyróżnia Australii, specjalne fauny. Życie zwierząt, które nie występują w innych częściach świata, takich jak kangur, koala, Vombat (opos), Platypus, strusi emu gatunków itp. Duże części kontynentu australijskiego składa pustynie i sawanny, ale w obszarach tropikalnych, jest kilka ciekawych i rzadkich roślin. Więcej lasów tropikalnych i rezerwy terenów podmokłych jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Klimat zmienia się w Australii, a kilka różnych stref klimatycznych są reprezentowane. Najbardziej wygodne klimat występuje w strefie umiarkowanej na południowym wschodzie kraju.

Australia ma wiele dużych miast, głównie położonych na południu i wschodzie. Najbardziej zaludnione jest Sydney (4,4 mln), Melbourne (3,7 mln), Brisbane (1,8 mln), Perth (1,5 mln). Po pierwsze, na szóstym miejscu dzieje stolicy Canberra (320000).

Miejsca docelowe